Xplorer360 a dysk USB

Mateusz2111

Użytkownik
Użytkownik
Czy za pomocą tego programu można jakoś wrzucić muzykę lub wideo tak by później użyć ich w jakiejś grze np. Smackdown vs Raw 2010?
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
panowie a jak jest z DLC od forzy 2 ?? bo slyszalem ze mozna je wgrac bez kupowania ich da sie??
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Mi nie dziala... zacina sie podczas wgrywania.
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
a czy za pomoca pendriva da sie zrzucic na pc uszkodzony profil i naprawic go?
 

Daykatana

Świeżak
Świeżak
U mnie wszystko ok themes już wrzucone.
 

PAW66

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich skont ściągnąć tematy
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam wszystkich skont ściągnąć tematy
STONT :whistle:
 

owca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Phoenix jeżeli tenze dysk nasz usb, podpięty samotny do xbox'a ( tzn bez dysku hdd albo memorek) i jego funkcjonalność jest identyczna jak Z wyżej wymienionymi to logiczne jest to, że możliwosć np. aktualizacji gier jest możliwa. Chociazby takim sposobem jak wgrywales tematy premium poprzez tworzenie folderów. :?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
po przeprowadzonych testach mogę stwierdzic jedno. Gra sie updatuje po podłaczeniu samego pena do konsoli lecz folderu cache nie widać w xtaf. Czyli wniosek nasówa sie prosty że jest mozliwe updatowanie gry przez pen ale ten program narazie tego nie ogarnia.
 

owca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Probowałem z tworzeniem folderu Cache i wgraniem tam patcha jednak na marne.
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Więc na razie tym programem można wgrywac themy i dema? Czy jeszcze coś się da?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Probowałem z tworzeniem folderu Cache i wgraniem tam patcha jednak na marne.
zrobiłem podobny myk ale z podłaczeniem samej memorki. poszedł update dasha, update do gry ale brak jest folderu cache na memorce. Teraz to juz nie mam zielonego pojęcia gdzie ten update sie zapisuje.
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wgrać demo przez ten program?
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Odpalasz program - robisz file - open device - klikasz w content - później w 0000000000000000 - później wklejsasz demo (np. 452188F6).
Ja jak tak wgrałem to demo się nie zapamiętało i zrobiłem tak:
foldery się zapisały ale bez pliku dema
-masz : 452188F6 później 00080000
-kliknij w folder 00080000
-i teraz wklej sam plik dema(bez żadnych folderów i podfolderów.
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
dla zainteresowanych info - za pomoca tego programu mozna zgrac zbanowany profil po czym za pomoca Con Flag Remover usunac blokade a nastepnie ponownie wgrac na pendriva naprawiony profil. Stosowny poradnik odnosnie naprawy jest na forum Sprawdzone na wlasnym przykladzie, motywy rowniez działaja.
 

marekpl

Użytkownik
Użytkownik
dla zainteresowanych info - za pomoca tego programu mozna zgrac zbanowany profil po czym za pomoca Con Flag Remover usunac blokade a nastepnie ponownie wgrac na pendriva naprawiony profil. Stosowny poradnik odnosnie naprawy jest na forum Sprawdzone na wlasnym przykladzie, motywy rowniez działaja.
usunąć blokadę?? o jakiej blokadzie masz na myśli?? tej na dysk? bo przecież nie na XBL..
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
A można wgrywać gry arcade?
 

darall89

Świeżak
Świeżak
Słuchajcie u mnie woogóle nie nie pokazuje w programiku polecenia content. Biorę file-> open device i dalej nic. tylko 3kropki ... Mógłby ktośwytłumaczyć jak wżucić demko na pendrive?! Dodam, że już sformatowałem na konsolce pamięć, więc co dalej? czekam na odpowiedzi.
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
usunąć blokadę?? o jakiej blokadzie masz na myśli?? tej na dysk? bo przecież nie na XBL..
Może żle sie wyraziłem...chodzi o naprawe uszkodzonego profilu ze zbanowanej konsoli tak zeby dzialal na innej konsoli.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie u mnie woogóle nie nie pokazuje w programiku polecenia content. Biorę file-> open device i dalej nic. tylko 3kropki ... Mógłby ktośwytłumaczyć jak wżucić demko na pendrive?! Dodam, że już sformatowałem na konsolce pamięć, więc co dalej? czekam na odpowiedzi.

wrzuć coś na niego z poziomu konsoli demo, save cokolwiek, bedziesz miał wtedy folder content
 

Do góry Bottom