1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xport360 nie kopiuje na dysk konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elamigos, Styczeń 10, 2010.

1. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Program w wersji 2.12. Windows 7 x64. Mogę kopiować dane, ale tylko z dysku konsoli na dysk PC. W odwrotną stronę pojawia się okienko "Allocating disk space for ..." i nic się nie dzieje. Próbowałem plików małych, próbowałem skopiować demo Dark Void (plik 800MB) i za każdym razem tylko komunikat o przydzielaniu miejsca (czekałem z minutę i pasek się nie ruszył). Dysk ma 3GB wolnego.

W jakim formacie są pliki muzyczne zrippowane z CD na dysku X360? Skopiowałem sobie kilka i niczym nie mogłem ich na PC odtworzyć, MediaInfo 0.7 w ogóle ich nie rozpoznaje.

Dysk Fujitsu 120GB, X360 Elite. Shoty:

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mi xport wykrywa dysk w tym pierwszym oknie ale pózniej nie mogę wejść na niego. Stwierdziłem że pitole i uzywam xplorera360 i tobie polecam to samo. Też mam win 7 x64

4. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Xplorer360 nie wyswietla nic na partycji 3.

Wczytywanie...

Poleć forum