1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xscorch zaawnasowany kontroler Xbox 360

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez jakubkameleon, Wrzesień 4, 2010.

1. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam jak w temacie czy ktoś z ekipy forum miał zetknięcie z tym ustrojstem?
    Ciekawy jestem jak działa w praktyce czy to faktycznie jest warte ceny?

co tu dużo mówić pograłbym w COD4 na sieci z czymś takim a jak wy myślicie?

Podrzucę temat do góry gdyż myśle, że mogę co nieco powiedzieć na temat Scorch gdyż wczoraj w końcu dotarł i miałem przyjemność go przetestować.

Na początek wykonanie - jak wiadomo nasz MS i jego produkty są dość dobrej jakości, Scorch firmy BANNCO, materiał za jakiego wykonany jest kontroler bardzo zbliżony jest do tego z jakiego jest pad jakość oceniam na 80% w sosunku na przykład od orginalnego pada MS.

Wygoda kontroler do sterowania postacją nie wiem jak go nazwać ;) mały pad jest całkiem fajny dobrze leży w dłoni jedynym mankamentem jest jakby to powiedzieć "dzyndzel" do sterowania na górze tam gdzie trzymamy kciuk jest wypukły i palstikowy co jest nie zbyt wygodne zwłaszcza jak dłoń się spoci. Myśle, że gumowa nakładka rozwiąże kłopot. Mysz jest taka jak lubię duża i ciężka gwarantuje to że czujemy, że mamy coś w ręce sterowanie myszą po odpowiedniej konfiguracji to prawdziwa frajda.

Grywalność tu nawet najlepszym sprzętem nie zastąpimy doświadczenia, taktyki czy znajomości map ;) Wczoraj mimo sprzętu dostawałem nie raz baty, jednak przy starciach gdzie na nie dużej odległości wchodzimy z przeciwnikiem na siebie nie ma za dużo do powiedzenia, wszelkie uniki typu skoki czy kucanie a nawet kładzenie nie skutukują gdyż myszą bardzo szybko i precyzyjnie namierzamy przeciwnika na padzie mi się to nie udwało gdyż to ruch był za wolny to za szybki.

Reasumując drogie, bardzo fajne narzędzie dla fanów FPS jak znalazł. Pozstaje problem miejsca grania ja gram przy biurku a xbox podłączony jest pod monitor grając na TV pozsotaje problem aby zorganizować sobie wygodne miejsce do gry tymi akcesioriami.

Za zgodą Administracji forum zamieszczam link do witryny internetowej polskiego Dystryburora Scorch. Chcesz dowiedzieć się więcej spójrz tam, urządzenie jest dobrze opisne, są też niezbędne narzędzia (programy) do zmiany firmware czy konfiguracji urządzenia.
    www.bannco.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Trochę było na ten temat dyskusji ;/ Gracz z padem nie ma szans z graczem w myszką (FPs), a to już jest niesprawiedliwe.

4. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak się zastanawiam może jak sprzedam gry w które nie gram dołożę trochę i kupię zoabczymy jak wypowidzą się pozostali.

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    całkiem nie złe ale i tak pieca to nie zastapi.

6. bartek1980

bartek1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    ja kupiłem frag fx na PS3 (odpowiednik tego czegoś) i był to najgorszy zakup w mojej historii. Daj sobie spokój z takimi rzeczami. Oczywiście o ile to coś również tylko EMULUJE ruch myszką. Nie warto

7. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ale co było nie tak lagi? czy może nie dokładność wskazania?

8. SzynszyL94

SzynszyL94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupiłem takie coś tylko dla PS3 i porażka totalna. Kupiłem niby jakiś najnowszy model , koszt jakieś 300 zł i odsprzedałem po 2 dniach. Po wyglądzie stawiam , że to to samo lub prawie to samo więc stanowczo odradzam.
    Pozdro

9. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam i nie narzekam trzeba wgrać dobry firmware dobrze ustawić czułość myszy i na Black ops mysz nie różni się w działaniu od XIM2 (porównywałem). Jak zawsze ile ludzi tyle opinii.... w moim przypadku co najwyżej mogą narzekać przeciwnicy w grze :D

10. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pozwalam sobie odkleic temat i przeniesc do dzialu artykułów, jako że wymyślnych sprzętów do xboxa jest dużo i nie wskazane jest podklejanie ich recenzji w poszczegolnych dzialach.

11. grzechu1x

grzechu1x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako że też byłem tym cackiem najarany mam takie pytanie, otuż na jednej z aukcji napisane było że trzeba mieć do tego pada przewodowego. Czy zamiast niego może być przewodowy explorer (gitarka z guitar hero 2) ?

12. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aukcja zapewne była niedawno i byla to moja aukcja :) powiem tak nie sprawdzałem więc nie wiem ale wydaje mi się że mogą być problemy jednak 100% pewności nie mam...

13. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Chyba nie warto :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  14. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Masz Xscorch, grałeś tym? Jak ktoś grać nie umię to nawet to mu nie pomoże.... Bazując na takich filmikach można tylko snuć domysły...
    Po pierwsze gość widzę że nie bardzo wie co robi ( nie umie grać wogóle! ), po drugie należy wyłączyć wibrację bo inaczej może coś się krzaczyć po trzecie są custom firmware pod daną grę... Na koniec jeśli Typ z tego nagrania nie wie, że jest coś takiego jak czułość myszy regulowana przyciskiem F i scrollem no to nic nie poradzę..... a gra na najniższej czulości i taki ma efekt.... Brawo gratuluje Panu z you tube....

Poleć forum