1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XTAF - wgranie save'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LISTI, Styczeń 11, 2012.

1. LISTI

LISTI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Na pewnej stronie znalazłem coś co mnie bardzo interesuje, a mianowicie save do PES 11 z poprawionymi strojami do wszystkich zespołów. Tylko jest pewien problem. Albo XTAF nie działa mi poprawnie, albo to ja, jestem kompletnym świerzakiem. Także znalazłem instrukcję, która nie wydaje mi się trudna, lecz nie umiem przejść tych punktów: Navigate to your PES 2011 save folder on the USB stick, highlight 00000001 and hit the delete button
    Click Inject Folder and navigate your way to my V2 option file.
    Select the folder called 00000001 and press ok

Tutaj załączam tą instrukcję:
    Download xtaf
    Use WinRAR to extract the downloaded option file
    Run the xtaf software and click No if a question pops up
    Click File–>Open Device
    Navigate to your PES 2011 save folder on the USB stick, highlight 00000001 and hit the delete button
    Select the folder called 00000001 and press ok
    Once imported, click File –> Close, then do it again to close the xtaf software.
    Plug USB into your 360 and copy files across like normal.
    When finished, plug USB stick back into PC and load xtaf back up.
    Click File–>Open Device
    Navigate to your PES 2011 save folder on the USB stick, highlight 00000001and hit the delete button
    Go inside the folder called Stadium and Cup Logos, and select 00000001, and then press ok
    Once imported, click file –> Close, then do it again to close the xtaf software.
    Plug USB into your 360 and copy files across like normal.

Proszę o pomoc tutaj, lub na gg 12624619.
    Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum