1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xtreme 1.61 na LITE-ON

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chmielek, Listopad 7, 2009.

1. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Wiem że takich tematów już było gro, ale chciałbym żeby tu pisały tylko osoby które znają oficjalne i konkretne informacje na temat nowego xtreme na napędy lite-on. A jak wiemy, wielu użytkowników forum bardzo się nie cierpliwi

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Człowieku, znowu śmietnik robisz? Już jeden temat był, który został zamknięty, bo ludzi pisali same głupaty, w stylu: Macie jakieś nowe informacje? Nie rób nowych tematów do nabijania postów, które często nic nie wnoszą. Jeżeli ktoś będzie znał jakieś konkretne wiadomości to napisze. Troche cierpliwości.

4. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie mam zamiaru robić tu śmietnika, i nabijać postów bo po co? Chce się tylko dowiedzieć konkretnych informacji na temat nowego xtreme. Poprosiłem wszystkich aby tu nie spamowali.

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Jak napisałem w informacji dlaczego zamykam tamten temat - będą informacje nowe to PW i otwieram, na razie nie widzę sensu pisania czegokolwiek, bo wszystko zostało już powiedziane 100 razy przez 102 osoby... Do kosza z tym.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Xtreme nie ma być w ogóle na ten napęd, może wyjdzie Ixtreme

7. sebool12

sebool12 Guest

Chodziło mu o iXtreme ;], Xtreme z tego co wiem to mają numery wyższe (5.3 czy jakoś tak)

8. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    jak nie wyjdzie 1.6.1 to trzeba się będzie w płytę activate.iso zaopatrzyć.

9. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk

Oj chłopak się pomylił, to przesadzasz. A co do tematu, to nic nie wiadomo na ten temat. Bo te 102 posty przez 100 ludzi to nic wiecej jak plotki, ktos sobie to wymyslil, ze mialby byc w piatek. Nic blizszego nie wiadomo na ten temat, flash juz wyszedl, maja tylko problem z zaimplentowaniem uruchamiania wave 4 na liteonie tak jak kiedys mieli problem z jego sama przerobka.

10. piotrbezduszny

piotrbezduszny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1,61 dostaje bana znajomi mieli 1,61 i dostali wczoraj o 14 bana

11. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    No to pewnie musieli sobie pozwolić na grę po sieci. Jakby odłączyli sobie kabel od neta wszystko powinno być ok.

12. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    W niektórych przypadkach wychodzi na to że banowanych jest więcej 1.61 niż 1.6 i 1.51

13. Bryden

Bryden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    chmielak - Po co ci nowa przeróbka skoro nie będziesz grał na xbl? możesz gre przerobic z wave 4 na 3.

Do tych co już nie mogą się doczekac nowego flasha, obserwójcie tą stronkę: xbins.org

14. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    xbins.org obserwuję ją co dziennie i na razie ku moim oczom nie widać 1.6.1

15. Ojciec69

Ojciec69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    wyjdzie to bedzie, kolejny temat o 1.61 dla liteona, NIE MA PODANEJ OFICJALNEJ DATY zamknij prosze moderatorze ten temat

16. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    mam pytanie czy plytka z activate.iso to jest to samo co ixtreme 1.61 (tylko w przypadku activate trzeba przed gra wkladac plytke) ? chodzi mi o to co jest bardziej bezpieczne jak bede chcial podpiac za jakis czas konsole do neta

17. kuziox

kuziox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teoretycznie bardziej bezpieczne jest ixtreme 1.61, ale biorąc pod uwagę ostatnią falę banów to nic nie jest bezpieczne :)

18. Galagher

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    no tak ostatnia fala banow potwierdzila ze nic nie jest juz bezpieczne ale wlasnie chodzilo mi o to czy mozna te 2 opcje ze soba porownac bo chcialem zagrac w tekkena 6 i nie wiem czy czekac X czasu na nowy FW czy uzyc activate.iso

19. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Szczerze?sam czekałem cal czas na IX 1.6.1 ale jak się nie ukazuje to jednak dzisiaj postanowiłem nagrać płytkę acitvate.iso i wieczorkiem odpalę ją i tekkena i zobaczymy czy poprawnie mi się nagrała,bo nie widze sensu czekania na 1.6.1 a przeróbka z wave4 na 3 mija się z celem bo jak wyjdzie 1.6.1 to już gra patchowana nam nie pójdzie i gra do kosza.Tak wiec najlepsze rozwiązanie na teraz to activate.iso.

20. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teoretycznie ixtreme ale (i jest to wielkie ale) na chwile obecną żadna wersja ixtreme ani żadne activate.iso nie daje ci w sumie żadnej ochrony, bo bany sięgaja wszystkich jak leci i granie online w chwili obecnej to czysta loteria - żadne środki zapobiegawcze cie nie ochronią, wszystko zależne od szczęścia. I dopuki nie pojawia się jakieś jaśniejsze informalcje nt. na podstawie czego MS dzieli bananami oraz czy/jak mozna temu zaradzić to bym przerobionej konsoli do neta nie podpinał.

21. Galagher

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    tak zgadzam się z tym co piszesz, lecz jednak na pewno osoba np. grajaca w gry wave 4 na wave 3, granie przed premiera, albo moze tez to activate.iso jest pierwsza brana pod uwage (bardziej narazona i szybciej wychaczona) do bana od osoby ktora nigdy tak nie robial :p byc moze obie osoby dostana bana ale jednak :p zaczynam pisac glupoty chyba :D

Wczytywanie...

Poleć forum