1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xtreme gorszy czy lepszy?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Aras64, Styczeń 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Witam! Miałem X'a przerobionego Xtreme ale się zepsuł i kupiłem nowego przerobionego iXtreme 1.51 który otwiera tylko do Wave 3 a Xtreme otwiera wszystkie Wave grałem na Live i bana nie dostałem więc w czym jest gorszy od iXtreme skoro przerobiony początek 2007 roku (tak myślę) i otwiera wszystko aż do dziś? Ma jakieś wady? Pytałem się o to kiedyś na innym forum ale dawno temu to dumni posiadacze iXtreme 1.4 (wtedy to była nowość) go zmieszali z błotem, że łatwo bana dostać. Ja grałem 6 MC na Gold (3x1 MC darmowy i dokupiłem 3 MC) i drugie tyle na Silver a po banie ani śladu. A dziś już wiemy, że super wypasiony iXtreme przed banem też się nie obroni. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Xtreme nie jest tak popularny jak iXtreme?

2. Lotnik421 Xbox One

3. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    powiem tak Xtreme jest w tym dobry,że każda gra wave500 nawet ci pójdzie ale już w Ixtreme jest możliwość tak jak w Xtreme wystarczy mieć ix 1.6 non stealth,a co do grania online jak byś chciał do Xtreme stanowczo odradzam a co do Ixtreme to nie gwarantuje 100% pewności ze nie złapiesz bana.Najlepsze rozwiązanie na chwile obecną puki nie ma LT to wgranie ix 1.6 non stelath(dla osób grający offine) bądź wgranie ix 1.6.1 i grac online ale czy nie złapią to ci nie powiem bo nie jestem Wróżką.

4. Godzilla

Godzilla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    A ja mam trochę inne pytanie związane z Xtreme, mianowicie czy przy nim także trzeba wypalać Gry z XBOX (nie X360) na płytki DL czy można na zwykłe DVD ?? Bo gdzieś obiło mi się o uszy że można na zwykłe DVD.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    na xtreme mozna na zwyklych dvd

6. Godzilla

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Mógł by ktoś zapodać linka do Xtrema?
    Napęd Samsung i najlepiej x8.

7. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax
    A może frytki do tego ?

8. Godzilla

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Już nie trzeba, znalazłem Xtreme 5.3.
    Tylko nie wiem czy flash wykonuje się identycznie jak w przypadku iXtreme czy też są do tego inne programy?
    I jak wygląda przy Xtreme prędkość odczytu? Da się ustawić x8?

9. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    flash wykonuję się troszkę inaczej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.