1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xtreme - Kilka pytan

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xbxx, Listopad 4, 2009.

1. xbxx

xbxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, wiec jak w temacie mam kilka pytan o Xtreme'a.

Historycznie mialem przerobke Xtreme (nie pamietam numeru, ale trzeba zalozyc ze ma juz ona kilka lat). Ostatnio zdupcyl mi sie naped, wiec zostal wymieniony. I teraz tak:

1) Czy po wymianie napedu mogla mi sie wymienic przerobka? Tzn czy na przyklad moge teraz miec iXtreme zamiast mojego Xtrema?

2) Czy Wave 4 ma jakis problem z Xtremem? Podobno wszystko mialo smigac idealnie, a tu pojawia się tylko "Odtworz DVD".

3) Poniwaz podejrzewam jednak, ze mam wciaz Xtreme'a (probowalem z activate.iso i nie idzie) co mam zrobic, zeby odpalic Wave 4?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michansk

michansk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Są dwie opcje bo jeśli wymieniono Ci naped na nowy zakładam ze dokonałes w nim przerobki, a ze teraz tylko ixtreme zapodaja to albo masz zle nagrana plytke activate.iso tyle ze ja sie stosuje do ix w wersji 1.6 i tu pojawia sie druga opcja ze osoba przerabiajaca naped zapodala ixtreme w wersji 1.51 na ktorym gry z wave 4 nie dzialaja, bo koles po prostu pojechal po calosci i liczy ze raz dwa wydoi cie na kolejna kase za przerobke i tyle w tym temacie.

4. Doujinshi

Doujinshi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czytajac twoj post wnioskuje ze nei wiesz ze pzrerobka jest w napedzie nie w konsoli, skoro wymieniles naped to musisz go pzrerobic, jesli nie uzywasz liva to zapodaj xtreme jak uzywasz live to ixtreme 1.61

5. xbxx

xbxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedzi. Naped przerobiony jest napewno, bo starsze gierki smigaja bez problemu. Czyli faktycznie albo mam starsze iXtreme, albo skopalem cos z activate ISO (po jej wlozeniu dostaje komunikat w 20 jezykach, ze ta plyte nalezy wlozyc do XBOX 360, a po wyjeciu jej wraca do Dashboarda i plyte z Wave 4 nadal otwiera jako DVD).

Czy jest jakas szansa, zeby domowym sposobem sprawdzic jaka mam przerobke?

Wczytywanie...

Poleć forum