1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XTREME LT dzis?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jelen, Maj 31, 2011.

1. Jelen

Jelen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam moja konsola to XBOX 360 Arcade Jasper przerobiony przerobka IXtreme LT . Do tej pory konsola nie została zbanowana ,dawno jej nie podpinalem pod siec ,ale graem w gierki na necie gdy LT byl jeszcze bardzo swiezy i bylo bezpiecznie ,od tamtej pory nie gralem w nic online. Obecnie mam zamiar podpiać Xboxa do sieci ,slyszalem ze mozna normalnie korzystac ze wszystkiego grac w oryginaly przez neta tylko ban nastepuje jak sie gra na piracie. Czy jest mozliwosc wykrycia przerobki i zbanowania konsoli gdy nie ma w niej zadnej plyty DVD? Potrzebuje uzyc swojego starego konta XBOX live i konsoli w celu tworzenia gier do Indie Games (jestem programista XNA do tej pory WP7). Uznalem ze nie w smak moze byc pytac o to Microsoft dlatego pytam tutaj. Jak sprawa obecnie wyglada dla iXtreme LT ? (bez plusa ,modowana dodatkowo tylko sposobami update dashboardu zeby chodzily gry z AP2.5)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hekko

Hekko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wykryty zostaje przerobiony napęd, nie pirat w napędzie.

Ban poleci, chyba że nie trafisz na falę

Wczytywanie...

Poleć forum