1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xval - błąd Failed Ap25 challenges

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patryk2266, Październik 17, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. patryk2266

patryk2266 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zgierz
    Witam, mam pytanie odnośnie programu Xval. Otóż sprawdziłem czy mam bana za pomocą tego programu. Pokazał mi się błąd Failed Ap25 challenges. Konsola nie była prawdopodobnie nigdy nie podłączana do Live, (Mam tą konsolę od ponad roku, kupiłem używaną, aktualnie posiada Lt+ 2.0). Może to być od tego, że nie była podłączana do internetu, gdy wyszło zabezpieczenie AP25 ? Myślicie, że mogę podłączyć ją do Xbox Live ? Wiem, że nie ma 100% pewności, że nie dostanę bana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skoro to używana konsola,być może tamten właściciel ją oflagował,a teraz wali głupa że niby nie

4. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Spróbuj a się przekonasz :)

5. patryk2266

patryk2266 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zgierz
    Być, może ale to pokazuje że AP25 coś jest nie tak, a w tym czasie gdy zostało wydane te zabezpieczenie konsola nie była podłączana, więc przez AP25 nie mogła być oflagowana. A jakbym zarejestrował konsolę w necie to bym mógł sprawdzić czy mam oflagowanego Xboxa ?

6. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Rozróżniaj dział artykuły od działu Sieci Xbl WARN i kosz!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum