1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xval - błąd Failed Ap25 challenges

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez patryk2266, Październik 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. patryk2266

patryk2266 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zgierz
    Witam, mam pytanie odnośnie programu Xval. Otóż sprawdziłem czy mam bana za pomocą tego programu. Pokazał mi się błąd Failed Ap25 challenges. Konsola nie była prawdopodobnie nigdy nie podłączana do Live, (Mam tą konsolę od ponad roku, kupiłem używaną, aktualnie posiada Lt+ 2.0). Może to być od tego, że nie była podłączana do internetu, gdy wyszło zabezpieczenie AP25 ? Jeszcze jedno, czy rejestrując konsolę na xbox.com mogę sprawdzić czy mam bana, lub jestem oflagowany ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum