1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Yamakasi to złodziej!!!!!!!!Uważajcie!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamyz, Luty 29, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam na wstępie od razu chciałbym przeprosić wszystkich że pisze to w dziale dla świezaków ale najwięcej osób tu zagląda i pisze to ku przestrodze Uzytkownik Yamakasi to krętacz i złodziej oszykał mnie przy wymianie na konta silver ;/ dla chętnych cała rozmowa na gg
    I w tym miejscu rozmowa się kończy:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bez obrazy, ale głupich to nie sieją.
    Sam jesteś sobie winien i tyle w temacie, zrobił cię jak małolata. Nic już z tym raczej nie zrobisz, chyba że zablokujesz konto. A jemu, na twoim miejscu, to bym w***** za taki numer ;)

4. Szakal123

Szakal123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Stary wszystko jest z twojej winy... ;/ Nie podaje się, żadnych danych do żadnych kont... Słuchaj mogłeś na gametrade.pl dać aukcje, że się zamienisz, a on był kupił...

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i odałeś mu konto za free i nic już nie zrobisz i konta nie odzyskasz.... nauczka na przyszłość

6. kamyz

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem ale wymieniałem się już z innymi użytkownikami i nie było problemu:) na przyszłość będę bardziej ostrożniejszy

7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak możecie mówić, że kamyz jest winny? Ten cały yamakashi to zwykły cham i złodziej. Co za świat, już nawet za głupie konto człowieka wyruchają :/ Każdy każdego musi z góry podejrzewać o krętactwo, bo inaczej tak się sprawy kończą.

8. whd

whd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konto moze i ma ale co mu po nim jak jest zwykla szmata w takim razie? Predzej czy pozniej to sie na nim zemsci wiec sie nie martw:p

9. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    masz racje ziomo8.
    Zawsze znajdzie się taka wsza co kogoś oszuka nawet na 5gr i ma wielką satysfakcję. Nie możemy znowu popaść w paranoję że wszyscy chcą nas oszukać więc rozumiem autora wątku i nie obwiniam go jak co niektórzy tutaj.
    Jeśli jesteście tacy cwani to czemu ufacie w porady zamieszczone tu na forum? Może ktoś specjalnie zrobił tutka abyście uwalili konsolę - taki przykład.
    A temu cwaniakowi i wszystkim jemu podobnym życzę aby c..j mu w trumnie stanął i aby wieka nie mogli zamknąć.

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ludzie. Dzwonicie do MS i zgłaszacie skradzione konto i koleś może zostać zbanowany. A nie wszyscy zamiast ruszyć **** i coś zrobić to wylewają żale na forum że dali się sfrajerować.

11. kamyz

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tym MS może i masz racje ale jak mam zgłosić kradzież konta skoro ono tez nie należało do mnie bo kupiłem je na allegro;/

12. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze by przyznali bana za taką skargę. Ale przynajmniej złodziej by się nie pocieszył.

13. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Pamiętam że była opcja odzyskanie hasła poprzez podanie odpowiedzi na własne pytanie. Ale to głębiej w opcjach i jeszcze zabezpieczenie że zmiana hasła poprzez potwierdzenie zewnętrznym mailem.

Edit: ps. Konto może warte 10 zł , ale nie podawaj na przyszłość w taki sposób haseł. Zrób aukcje z kontem na allegro. Wystawienie aukcji 80 groszy. Napisz tylko dokładnie co znajduje się na koncie. Zawsze jakieś zabezpieczenie , bo zrobisz mu negatywa a takie rzeczy ludzie odrazu dostrzegają.

Wysłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie chcę być chamski ani nikogo obrażać ale tak to jest jak jest się leniwym deklem któremu nie chce się założyć konta na jakimś serwisie aukcyjnym. 10 minut zabawy i możliwość odzyskania straconego 5gr. Ale jak się jest leniwym deklem to nie pozostaje nic innego jak płacz..

15. kamyz

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Słuchaj tu nie chodzi o lenistwo tylko o pewne zasady robiłem wymiany na tym forum już nie raz i z reguły poprzez gg i nigdy nie było problemów gorzej jak sie trafi na takiego śmiecia jak ten tutaj. Pozatym wystawienie na aukcji tez by mi za wiele nie dało bo to była wymiana a nie sprzedaż konta.

16. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    najlepiej osobiście u gościa z kolegami zawitać w******* i po sprawie bo sprawy sądowe policja się ciągną i zero postępu przeważnie

17. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To na poważnie? Bo tylko śmiać mi się z takich chce.

18. Yamakasi

Yamakasi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przyjedzcie do Krakowa to skuna zajaramy codzień w oparach trawy plany układamy ;)

19. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    kiedyś to pęknie..i taka ku.rwa, jak ów yamakasi, zaśmieje się baranim głosem.
    prędzej, czy później...ale jednak. :)

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Daremny typ, zgłoś w M$ kradzione konto dostanie ban na konsolę;)

21. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Mądry polak po szkodzie. Tak się nie robi. W dzisiejszych czasach ludzie robią sobie wały takie, że głowa mała. A ty piszesz, że już kilkukrotnie się wymieniałeś przez gg i było super. A tu nagle się złodziej znalazł. Bez obrazy ale mam upośledzonego sąsiada w bloku i nawet on nie dałby się na taką głupotę naciągnąć. :)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum