1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Yo!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Baloniasty, Październik 10, 2012.

1. Baloniasty

Baloniasty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obowiązkowo Was witam :)
    Założyłem konto chcąc czytać co piszecie, wyszło tak, że to ja też będę pisał.
    Nie miałem siana na Xboxa więc pożyczyłem od kumpla ok 5letniego xboxa. nie wiem o nim nic, wiem tyle, że jest po mojemu "złamany" (złamany bo łamałem pomyślnie softy pod iphone'y) jakieś 1,5 roku temu. xbox nie ma dysku twardego, napęd strasznie buczy więc podłączyłem pod niego pendrive 16gb i jest cisza..
    Przeszedłem fable III bo w sumie tylko to mam.. ofc pirat, po czym stwierdziłem że sobie zassam gierkę. Myślcie co chcecie, jestem mini fanem DB i naruto.. i wygrzebałem "Naruto.Shippuden.Ultimate.Ninja.Storm.Generations.PAL.XBOX360-SWAG", wypaliłęm na płytce i dowiedziałem sięod skrzynki, że muszę sobie zaaktualizować soft. Wiąże się to z łąmaniem softu na nowo więc nie zrobię tego i włąśnie jestem w trakcie szukania czy mogę zrobić coś z tym iso, tak by działało pod moim sprzęcikiem.
    Jakby mi ktoś powiedział z góry że nic z tym nie zrobię, to też było by miło bo serio jeszcze nie ogarniam tych rgh itp. dasha mam 2.0.12416.0 czyli prawdopodobnie rgh 1.0... jeśli się dobrze zorientowałem a itak nie wiem co to znaczy ^^
    Czytam Wasze tutoriale ale tutaj mi wikipedia i google nie podają ręki bo są pisane mimo wszystko na skróty, a ja sam nie wiem co tak na prawdę chcę zrobić.
    Gierka waży 8,13gb czyli ma xcośtam 3.0 i prawdopodobnie muszę coś z tym zrobić. Byłbym wdzięczny jakbym dostał od zorientowanych kilka linków z kolejnością od czego powinienem zacząć się uczyć. forum jest obszerne a wątki są strasznie podobne jak dla laika :)
    Z góry dzięki za wszelkie obelgi i pomoce.
    Miłej nocy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Odp: Yo!

Bez aktualizacji konsoli i ponownego "łamania" się nie obedzie.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Baloniasty

Baloniasty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Teraz biorąc pod uwagę, że działa mi np. fable III to jakie gierki jeszcze będą mi działały?
    -
    Dobra, Ktokolwiek, kto się zajmuje grajdołkiem dla nowych.. Wszystko już wykopałem i właściwie to można to zamknąć i usunąć :) Dzięki

Poleć forum