1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Yotube na XBOX LIVE cenzura ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MiedzianeJaja, Styczeń 28, 2012.

1. MiedzianeJaja

MiedzianeJaja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponieważ jestem świeżym użytkownikiem nie miałem okazji wiele sie bawic konsolą, ale im wiecej sie zagłebiam, tym więcej napotykam dziwacznych ograniczen czy blokad. Na przykład dzisiaj chciałem zobaczyć jeden teledysk na tubie na xboxie. Bardzo byłem zdziwiony kiedy w wielu wynikach, oryginalnego teledysku nie znalazłem. Właczyłem piec i bingo. Po wpisaniu tych samych słów teledysk jest jak byk na pierwszym miejscu listy wyszukiwania. Na konsoli tylko same przeróbki utworu i kilka szarych kawadratów z symbolem kłódki. To jak to jest ? Xbox cenzuruje zawartość youtuba ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    ACTA już działa :)
    taki żarcik :) Co do tematu czy aby przypadkiem żeby obejrzeć ten filmik nie musisz mieć konta na you tube :)

4. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Część zawartości jest niedostępna z poziomu xboxa, tak samo jest z poziomu telefonu np.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

5. MiedzianeJaja

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam w ogóle konta na youtube (nigdy nie miałem potrzeby mieć) A teledysk był LMFAO: I`m sexy...

6. arobyczek

arobyczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Youtube na xboxie ma cenzure na konta VEVO więc dlatego nie możesz ogladac orginalnych teledysków np. LMFAO, Lady Gagi, itp.

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    i trzeba powiazac konta

8. arobyczek

arobyczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nic nie da ci powiązanie kont, na youtube z xboxa nie obejzysz VEVO poniewaz bedzie osobna aplikacja VEVO do ogladania filmow

9. MiedzianeJaja

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A, to takie buty...

Wczytywanie...

Poleć forum