1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Your Shape Fitnes Evolved 2012 - pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez straubus, Maj 9, 2012.

1. straubus

straubus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie. Mam pytanie co do gry Your Shape Fitnes Evolved 2012. Nigdzie nie znalazłem więc myslę że tu jest najlepsze źródło informacji. Jak ustawić, abym podczas ćwiczeń w czasie których jestem bokiem do kinecta, miał głowę odwróconą w drugą stronę? Program automatycznie ustawia moją pozycję tak, abym TV miał po swojej lewej, ja natomiast chciałbym go mieć z prawej strony. Chodzi mi głównie o ćwiczenia wykonywane na leżąco. Może małe zboczenie ale przez układ mebli w pokoju jest to niezbędne do poprawnego wykonywania ćwiczeń. Z góry dzięki za odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum