1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Your shape fitness evolved - problem z uruchomieniem :/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Majorka636, Styczeń 5, 2012.

1. Majorka636

Majorka636 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej!

Od razu piszę, że forum przeszukane, żadnej odpowiedzi nie znalazłam :D proszę o pomoc osoby posiadające tą grę, bo mam duży problem z uruchomieniem :/ pojawia mi się okno, w którym mnie widać (czyli kinect mnie widzi) - pojawia się informacja w j. angielskim że jeśli jestem gotowa do gry to mam pomachać prawą ręką - macham, i macham, i macham... i tak sobie mogę machać :/ na ekranie widać że macham i nic się nie dzieje :( nie wiem, zaczynam się zastanawiać czy mam sobie jakiś kod wymachać czy o co chodzi? Kalibrowałam już kinecta, nie wiem co jeszcze mam zrobić, trochę szkoda jeśli ta gra miałaby być kasą wywaloną w błoto, może ktoś podpowie jak rozpocząć żeby coś zaczęło się dziać? Próbowałam kilka razy, wyłączałam konsolę, wyjmowałam płytę i nic...
    Z góry dzieki i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. harek

harek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Ja mam tylko demo tej gry i bez problemu się włącza

4. kateling

kateling Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma takiej opcji w grze by była po polsku, wiem ze na opakowaniu jest napisane "jezyk polski" ale to jest tzw. chwyt marketingowy.. jedynie co to mozesz oddac gre do sklepu

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Poproś kogoś by pomachał, może jakimś cudem obraził się na Ciebie kinect.

Wczytywanie...

Poleć forum