1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Your Shape: Fitness - Opinie

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez uzurpator87, Listopad 14, 2010.

1. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Tak jak w temacie!!
    Interesują mnie tylko opinie na temat tej gry :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. uzurpator87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    @UP

4. axev

axev Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Typowe fitness, żona zachwycona, ćwiczenia można dopasować indywidualnie

5. uzurpator87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Sam coś napiszę, może komuś się przyda :)
    No więc tak, w Your Shape chodzi głownie o to aby pozbyć się kalorii. W jaki sposób umożliwili nam to twórcy gry? Sposobów jest kilka, możemy po prostu skorzystać z czterech (bardzo prostych) mini gierek:
    1. "klocki" - gierka polegająca na uderzaniu 'na skos' rękoma i kolanami w pojawiające się klocki, im więcej i szybciej je zbijemy tym więcej punktów zdobędziemy ;)
    2. "hula-hop" - Jak sama nazwa wskazuje, unosimy ręce do góry i zlatuje hula hop kręcimy szybciej i zlatuje co raz to więcej hula hopów, wytwarzamy w ten sposób wir z piłeczek :)
    3. "step" - po prostu stoimy w okręgu podzielonym na kilka pól które się zapalają a naszym zadaniem jest nastąpienie na nie nogą ( ta gra jest jak dla mnie najmniej atrakcyjna )
    4. "waga" - ręce unosimy do góry i mamy na nich wielką deskę na którą spadają klocki, po naszej lewej i prawej stronie na ziemi otwierają się na zmianę otwory, do których musimy wsypać nasze klocki przechylając się w odpowiednią stronę ;)
    To tyle jeżeli chodzi o 'mini gierki'.
    Przejdźmy więc do samego sedna gry czyli ćwiczeń! Jest ich do wyboru do koloru. Wybierając opcję osobistego treningu przechodzimy mały test/quiz po którym mamy do wyboru kilkanaście opcji treningowych.
    Przedział ćwiczeń jest tak duży, że nie będę ich tutaj opisywał :) ale nie ma obaw że ćwiczenia się znudzą bo zawsze możemy wybrać inny rodzaj treningu. W większości są to ćwiczenia fitness ale są również opracowane przez Men's Health'a ćwiczenia z ciężarkami (!).
    Oprócz osobistego treningu mamy do wyboru inne czynności, jak np. ćwiczenia Zen ( jeszcze porządnie się za to nie zabrałem ), które wymagają dużo spokoju i dokładnego wykonywania ruchów.
    Mamy również do wyboru ćwiczenia "fitness/box" - moje ulubione. Uderzamy rękoma i nogami za naszym trenerem ( bądź instruktorką - do wyboru ). Na początku jest w miarę łatwo ( poziom bronze ) i wolno ale prawdziwa zabawa zaczyna się na wyższych poziomach trudności ( silver, gold ), gdzie powtórzeń jest dużo więcej i co najważniejsze robimy wszystko bardzo szybko ! :) pomiędzy seriami robimy uniki w lewo/prawo lub skaczemy na niewidzialnej skakance :).
    Wspomnę tutaj jeszcze o odczytywaniu naszych ruchów. Czytałem opinie, że gra nie zawsze załapie czy coś zrobiliśmy - piszą to osoby które zagrały 2,3 razy w grę. Kiedy się nauczymy wykonywać ruchy po prawnie i w tępie naszego instruktora mamy rezultaty w przedziale 75 do 100% . O znajomość ćwiczeń nie musimy się obawiać bo przed każdym nowym dla nas ćwiczeniem mamy mały turtorial jak je wykonać.
    Grę polecił bym każdemu kto lubi się poruszać, porozciągać i spocić a nie ma zawsze czasu/chęci wyjść na siłownię.
    Pozdrawiam.

6. radar22

radar22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra rewelacyjna, zmusza do wysiłku i aż zanadto precyzyjnego wykonywania ćwiczeń. Sam kinect zmusza do ruchu, ale ta gra jeszcze bardziej zmusza do dobitnego wymęczenia mięśni. Dawno nie ćwiczyłem i po ćwiczeniach z kinectem miałem zadyszkę a później zakwasy :)

7. M4teuszpl

M4teuszpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak ktos by byl chetny to chetnie odkupie gre

8. podobnoja

podobnoja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    wydaje mi sie ze konkurecja tej gry to Get Fit with Mel B i osobiscie wydaje mi sie ze jest leszpa nie gralem jeszcze w ani jedna ale ogladalem duzo filmikow na youtube

9. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Przez ta gre nie moge sie nacieszyc kinectem... sprobuj odgonic kobiete...

jak do tej pory chyba najdokladniej wykrywa ruch w tej grze

10. Gierek

Gierek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jest naprawdę fajna, świetnie motywuje do pracy nad sobą i tak naprawdę to właśnie ta gra najlepiej pokazuje możliwości Kinecta.

11. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A jak z achievmentami ? Zrzuć 10 kg - 100G ?

12. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  13. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Dopiero po odpaleniu Get Fit with Mel B docenilem Your Shape.
    W Mel B cala oprawa wyglada swietnie od strony merytorycznej tez bardzo dobrze, lecz marnuje potencjal kinecta.
    Mozna tylko stac w miejscu i machac bez sensu rekami, a Mel to zalicza i mowi ze dobrze sobie radze^^
    W Your Shape takie numery nie przejda, swietnie wykrywa ruchy.

14. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    potwierdzam też testowałem

15. orb1tal

orb1tal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
  16. dfens

dfens Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo nie lubię ćwiczyć publicznie, ta gra mi pomogła! :)

17. uppsala

uppsala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gierka ekstra, ale doszukał się ktoś ćwiczeń na brzuch, bo jakoś nie widzę.

18. jap

jap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    osiągnięcia to głownie wysokie wyniki w mini gierkach, ukończenie zen i cardio boxing oraz co jakiś czas sie wbijają dopóki nie spalimy łącznie 10000 kcal... aaa i coś jeszcze z netem związane...
    Ogólnie gra jest super (PODCZAS 14 MIN TRENINGU MOŻNA SPALIĆ 150 KCAL ;D)

19. pamal307

pamal307 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Your Shape: Fitness Evolved jest rzeczywiście bardzo ciekawą propozycją dla osób, które chcą spalić trochę kalorii a nie mają czasu/możliwości wybrać się na siłownię czy tradycyjny fitness. Sam już spaliłem z tą grą przeszło 5000 kalorii i póki planuję spalić przynajmniej kolejne 5000 kalorii ;)
    Miłą niespodzianką jest fakt, że poza płatnymi nowymi programami do ściągnięcia z Xbox Live są sponsorowane zestawy ćwiczeń do ściągnięcia za darmo (np. NIVEA Tone-up with Sarah Maxwell).
    Martwi mnie jednak, że do końca Ubisoft nie dopracował części online i nie działają poprawnie funkcje sieciowe (np. funkcje Challenge czy Event na HOMEPAGE).
    Generalnie jednak (pomimo mankamentów części online) polecam Your Shape: Fitness Evolved osobom, które chcą się trochę poruszać i szukają programu dostosowanego do swoich możliwości.

Wczytywanie...

Poleć forum