1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Your Shape - pytania do użytkowników

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez karas2002, Styczeń 10, 2011.

1. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    Witam mam 2 pytanka dotyczące tej gry:
    - czy na stronach typu yourshapecenter.com i uplay.com jest możliwość zmiany kraju na Polskę? Domyślnie wpisane jest US i nie można tego zmienić;
    - Drugie pytanie dotyczy programów treningowych: Moja dziewczyna gdy grała miała w zestawie około 9 rund po 3 ćwiczenia i napisane ile to zajmie czasu, gdy skończyła wyświetliło się, że to koniec na dziś; ja gdy grałem miałem ćwiczenia po 2 rundy i później mogłem brać play next lub finish, gdy biorę next to ciągle mam kolejne zestawy i nie wiem kiedy to się kończy, poza tym gdy wybrałem finish, to następnego dnia wydaje mi się, że zaczynałem od początku?! Dodam, że mój trening to Cardio.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Wczytywanie...

Poleć forum