1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Your Shape - pytania do użytkowników

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez karas2002, Styczeń 10, 2011.

1. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    Witam mam 2 pytanka dotyczące tej gry:
    - czy na stronach typu yourshapecenter.com i uplay.com jest możliwość zmiany kraju na Polskę? Domyślnie wpisane jest US i nie można tego zmienić;
    - Drugie pytanie dotyczy programów treningowych: Moja dziewczyna gdy grała miała w zestawie około 9 rund po 3 ćwiczenia i napisane ile to zajmie czasu, gdy skończyła wyświetliło się, że to koniec na dziś; ja gdy grałem miałem ćwiczenia po 2 rundy i później mogłem brać play next lub finish, gdy biorę next to ciągle mam kolejne zestawy i nie wiem kiedy to się kończy, poza tym gdy wybrałem finish, to następnego dnia wydaje mi się, że zaczynałem od początku?! Dodam, że mój trening to Cardio.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qbi

Qbi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Niestety na chwile obecna nie można tego zmienić, Uplay domyślnie użytkowników z Polski kieruje na serwer UK :((

2. Jeśli nie zmieniasz wybranego trybu treningu to kolejne dni automatycznie liczą się jako jeden ciąg ćwiczeniowy. Komunikat o którym mówisz informuje ze wg systemu spaliłeś przewidzianą na dany dzień treningu ilość kalorii. Oczywiście możesz ćwiczyć dalej...

Jeszcze nie do końca wiem czy na pewno to tak działa, ale wydaje mi się ze zmiana "Zestawu" powoduje reset licznika tzn. jeśli ćwiczysz danego dnia wybrany zestaw i po skończeniu ćwiczeń z tego zestawu wyjdziesz z gry to następnego dnia kontynuujesz trening wybranego Zestawu. Jeśli zmienisz Zestaw zabawa zaczyna się od początku. To jedynie przypuszczenie bo jeszcze to testuje... na razie ta "gra" obnażyła moje braki kondycyjne i dochodzę do siebie... :p

4. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    W takim przypadku to trochę nie fajnie, no właśnie ale ja przy moim treningu Cardio mam takie kwadraciki jakby (ostatnio uzyskałem kolejny poziom i mam nowe ćwiczenia) i mam po 2 "routines" i mogę cały czas brać next. A moja dziewczyna na jakiś inny i tam ma pokazane, że trwa 20min (ten taki zegarek) i ma 8 routines i po tym, że skończyła swój dzienny plan. A ja mogę tak 2min jak i 2h ćwiczyć...

5. lalunda

lalunda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oo widzę, że ktoś ma taki sam problem jak ja. Od kliku dni robię w kółko to samo w personl training. Próbowałam kilka treningów. We wszystkich zakończyłam dzienną sesję, a następnego dnia mam to samo, chociaż sesji jest niby 12. Co trzeba zrobić, żeby przejść dalej, bo zaczyna mnie to powoli złościć.

6. HexeNagisa

HexeNagisa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kazda sesja z danego tematu to sa te same cwiczenia.Lacznie na 12 sesji,musisz sobie sam ustalac co chcesz cwiczyc.Ja robie raz Kardio i biore potem nastepna dziedzinne

7. uppsala

uppsala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niekoniecznie, bo jak się zakończy jedną sesję na osobistym trenerze i da play again, wyskakuje nowy zestaw ćwiczeń, tzn. nie całkiem nowy bo są stare ćwiczenia + dodane nowe powtórzenia. Do tego stopnia, że trener "uczy" wykonywać poszczególne ćwiczenia. Jedynie ćwiczenia siłowe lecą cały czas w kółko, natomiast na innych zestawach są nowe i coraz bardziej skomplikowane. Nie mam w tej chwili dostępu do konsoli i nie pamiętam na czym coś takiego ćwiczyłem, ale to chyba był sculpting - mix cardio i toned body - może przekręciłem nazwy ale coś takiego podobnego

8. boob

boob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie orientujecie sie czy jak robie trening na odchudzanie ten z men's health to jak dam finish po 20 minutach treningu to caly czas mi pisze 11 session left :/ nie wiecie czemu ?? tam jest tylko finish i play again a nie ma play next :/

9. uppsala

uppsala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak zakończysz pełny trening, pisze, że zakończyłeś ten trening na dziś i zostało Ci jeszcze 11 treningów do zrobienia. Po następnym treningu na następny dzień zaliczy Ci kolejny trening i do końca zostanie 10, itd. Na jakiś ćwiczeniach w ciągu dnia zrobiłem 2x ten sam trening i kalorie mi podliczyło, ale drugiego treningu już nie zaliczyło.

10. boob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale ja wlasnie zrobie ta 20 minutówke i pisze ze skonczylem na dzis i jest do wybory finish i play again. no to daje finish. wlaczam nastepnego dnia robie trening, skonczylem a tam dalej jest 11 session left :/

11. uppsala

uppsala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a zwróciłeś uwagę z jakim efektem skończyłeś, tzn. ile zdobyłeś % za całość???

12. boob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zależy :)czaem jest to 70 % czasem wiecej. a trzeba meic jakies minimum ??

13. uppsala

uppsala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przy 70 % musi iść dalej, mi po zakończonym treningu ubywa powtórzeń i jest ok

robiłeś na początku ten test/quiz czy przeszedłeś od razu do ćwiczeń, może tu jest problem. ja na początku zrobiłem test na zasadzie olewki i mnie dziwiło po co dają test jak mam i tak pełny zestaw ćwiczeń. jak trochę poznałem program, zrobiłem test od nowa i teraz mam przy kilku ćwiczeniach rekomendacje na to ćwiczenie, program nie poleca mi np. ćwiczenia after baby i tu się z nim zgadzam ;)

14. boob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie no test zrobilem dosyc dobrzE :p tez mam rekomendowane niektore rzeczy ;) no to nie wiem o co chodzi w takim razie :/ normalnie robie cwiczenia, konczy sie trening dodaje mi spalone kalorie daje finish. Wlaczam nastepnego dnia i dalej jest 11 sesji do konca ;? no nic moze cos wymysle :p

15. max662

max662 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Codziennie jak odpalam Your Shape i próbuję zgrac w Personal.. to wyskakuje mi test.Przechodzę go gram i następnego dnia znow wyskakuje ten test.Żona na swoim profilu nie ma tego problemu odpala- gra i nastepnego dnia cwiczy dalej.Czy mozna ten test jakos ominac ???

16. agatek

agatek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomocy :)

Mam podobny problem, od 4 dni ciągle mam 11 sesji 'left". Co zrobić, żeby ich ilość malała? Jestem na programie "after baby', test robiłam, na końcu mam tylko możliwość 'finish' i "again"

17. szemrany

szemrany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam!
    może mi ktoś pomóc jak zacząć w ogóle trenować?
    chodzi mi o to, żeby mieć "osobistego trenera" który mówi mi po kolei jakie ćwiczenia mam wykonywać.
    Rozumiem, że powinienem zacząć od wyznaczania celu w MY OBJECTIVE - ale jak ustawie tam, że np. chce schudnąć to zostaje mi wytyczony jakiś tam program, a później wracam do głównego menu i niby mam wykonywać ćwiczenia oznaczone niebieską flagą - ale tych ćwiczeń jest sporo, nie wiem od czego zacząć itd.
    chciałbym aby program sam mi "kazał" robić rozgrzewkę i ćwiczenia na dany dzień
    czy tak się w ogóle da ustawić YSFE ?

edit: mam wersje YSFE 2012

18. marcinOk

marcinOk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ktoś może mi powiedzieć jak uruchomić trenera indywidualnego w Your Shape 2012?

ustawiam cele,wagę wzrost itd.

wybrałam ćwiczenia 4 razy w tygodniu po 30 minut.Co zrobić aby danego dnia automatycznie wyskakiwały ćwiczenia do zrobienia z góry ustalone przez trenera?

19. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wydać to sie może dziwne ale ta gra służaca do ćwiczeń... nie ma trenera! Po prostu sam wybierasz ćwiczenia które chcesz przećwiczyć, choć gra podpowiada ci co powinieneś wybrać stawiając flagi na ćwiczeniach.

Wczytywanie...

Poleć forum