1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Youtube a wieszanie się konsoli

Temat na forum 'Aplikacje' rozpoczęty przez MrDudi, Maj 1, 2013.

1. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Jak w temacie . Ma ktoś podobny problem ? Ostatnio jak oglądałem filmiki od początku do końca to parę h bez problemu aż w końcu jak chciałem wyjść w połowie filmiku to freez konsoli , pad świeci , diody na konsoli też normalnie no ale zwiecha , nic się nie da zrobić , ani wyjść do dasha , jedynie na konsoli przyciskiem zresetować . Czasami czarny ekran czasami menu yt widać na zwieszce. Konsola to xbox slim 250 gb, data 2011/3 , nie przerabiana. nie wiem czy to wina samej aplikacji czy coś z moją konsolą nie tak. przeinstalowałem kilka razy samego yt usuwając z hdd i pobierając na nowo ale raczej nie pomaga. codziennie katuje sprzęt po kilka godzin w bf3 lub mw3 online i tam raczej problem nie występuje. kiedyś raz czy dwa na bf3 tez tak się sfreezowała ale w tej grze to chyba normalka przez te ich serwery (?) . w mw3 za to żadnych problemów.

dzięki z góry za odp.pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    podobna data mojej slimki, Też sie wiesza na YT, chyba to juz taka wada i tyle,

1 osoba to lubi.
  4. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To wina aplikacji, wszystkich posiadaczy Xboxa których znam dotyka ten sam problem. Mnie też kiedyś 2 razy złapało, ale teraz jakoś ten problem nie występuje. Nie muszę dodawać że podczas grania nigdy się coś takiego nie wydarzyło.

1 osoba to lubi.
  5. MrDudi

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to choć trochę mnie pocieszyliście bo już myślałem że jestem "wybrańcem" albo jaki rod się zbliża :p

edit: po waszych postach mnie natchnęło i prześledziłem lekko temat na zachodnich forach i rzeczywiście to wina aplikacji . a kurde szkoda bo jak na początku uważałem ze yt na konsoli to taka ciekawostka i mi jest obojętny tak teraz chętniej bym tam zaglądał na konsoli niż na lapku. jeśli komuś się chce proszę o wrzucenie posta z informacją o złym działaniu aplikacji na te dwa fora :

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/f/30/p/479906/3356094.aspx#3356094

http://productforums.google.com/forum/#!categories/youtube/game-consoles

może jak tych zgłoszeń będzie więcej to szybciej coś z tym zrobią o ile w ogóle coś planują :p

6. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Moim zdaniem to wszystko przez tą całą aktualizację, jak pamiętam to na starym wyglądzie YT wszystko działało normalnie. Odkąd wyszła ta nowa aktualizacja, a wraz z nią nowy wygląd interfejsu YouTuba, to aplikacja często się zawiesza. Lubię oglądać YT na TV, bo niestety nie mam smarta, ale często obejrzę z dwa-trzy filmiki i już muszę restartować konsolę. Czasami to jest męczące i szkoda że nie ma na to żadnej rady ;)

7. MrDudi

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    heh, kilka dni temu puścili najnowszy update do YT. miałem nadzieje że w końcu koniec z freezami ale dalej szajs zawiesza konsole. niezłych tam musza mieć hakerów w tym google :p

Wczytywanie...

Poleć forum