YouTube na Xbox 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

SkovvPL

Użytkownik
Użytkownik
Mnie się podoba pomysł z YouTube. Microsoft chce nam dać nowe możliwości, a wy narzekacie "Po co?". Mi się to przyda bo nie mieszkam sam. Nie mogę( i nie chcę ) siedzieć przy kompie cały dzień, a i na TV o wiele lepiej widać ;]
 

Krwawy5

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie...nie dość że chcą jakoś rozwijać XBL to Wam to nie pasuje. Czy ktoś Wam karze używać tych nowości...proste nie podoba się to nie korzystam...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wy to jacyś niezdecydowani jesteście. Kiedyś to robiliście kisiel w gaciach dlatego, że nie ma YT na Xboxie, a teraz jak na E3 potwierdzili, że YT oficjalnie zawita do naszej ukochanej konsolki, to piszecie "A na co mi ta funkcja bla, bla, bla...". Ja się cieszę, że w końcu będę mógł oglądać filmiki z YT na dużym ekranie :) A tak w ogóle to kiedy ma być ten YT ? Razem z tym nowym dashem ?
 

kevez

Użytkownik
Użytkownik
A tak w ogóle to kiedy ma być ten YT ? Razem z tym nowym dashem ?
Dokładnie tak
 

VipKuzKo64

Banned
A kiedy nowy dash ?
 

Troy1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam się cieszę. Wole np YT na konsoli niż Fejsbooka. Oczywiście gold będzie potrzebny żeby oglądać. :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a mnie tam sie ten pomysl podoba, a jak nie chcecie korzystac to przeciez nikt wam nie kaze, nie wlaczasz youtube czy facebooka tylko gre, wolna wola kazdy wybiera to co chce
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
Tylko pytanie po co ?
Z tego co mi wiadomo to konsole mają być do grania, do innych rzeczy jest zrobiony komputer. Może jeszcze zrobią w konsoli painta i inne pierdoły nieprzydatne w konsoli. Wszystko po to by potem dzieci na podwórku mogli się pochwalić "a ja mam YT w konsoli" itp.
kolego no prosze cie... chyba kazdy by chcial ogladnoc youtuba na 50 caloym TV ?! czyz nie

ogolnie to sie bardzo ciesze ;x
 

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
Zasadniczo to można mieć YT dostępne przez:
- nowe TV
- dekodery cyfrowe
- odtwarzacze multimediów, lan palyery itp
- steaming z pc
i pewnie inne sprzęty jak telefony, xbmc itp
to teraz tez z konsoli:) każdy wybiera YT jakie lubi :D
 

HIF PL

Użytkownik
Użytkownik
Panowie, nie łudźcie się że YT będzie na polskim livie, na którym do słownie nie ma nic. Przy najbliższej okazji migruje konto inny kraj, nawet wole poświeci proste ściąganie dodatków.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom