1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Youtube na xboxie i kiedy nowy dashboard

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wujot90, Listopad 20, 2011.

1. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, nie mogłem znaleść dokładnych informacji a jedyny temat w tym dziale o youtube został zamkniety.Czy ktoś wie kiedy będzie możliwość oglądania YT z poziomu menu na xboxie? wiem że już teraz można kombinując ale nie chce mi się w coś takiego bawić,chodzi mi o normalny dostęp tak jak teraz np do facebooka :) ktoś tam pisał że w wersji beta nowego dashboardu nie ma nawet YT ale z tego co widziałem w filmikach właśnie na tym serwisie to w wersji beta było youtube ! no i jeszcze jedno pytanko, ktoś chociaż mniej więcej wie kiedy można się spodziewać nowego dashboardu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W wersji beta nie ma youtube'a. Nie wiadomo czy będzie w wersji końcowej.

4. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    Czytając magazyn PlayBox znalazłem wzmiankę o tym. Ma być ona 25 listopada wraz z tą funkcją obsługiwana youtube, binga oraz opcją zapisywania danych "w chmurze" na serwerach Microsoftu .

Wczytywanie...

Poleć forum