1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

z DVD na DVD? POMOC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vlopi, Październik 1, 2010.

1. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam podobnie jak w temacie chciałbym żebyście mi pomogli?

Czym i jak mam skopiować z dvd DL na DVD DL:

-chodzi mi o to czy należy z cd zrobić obraz płyty i dopiero wtedy nagrać ponownie na cd,

-czy może jest jakiś program w którym mogę kopiować bezpośrednio bez zgrywania na dysk i robienia obrazu

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Użyj dowolnego programu do kopiowanie może być clone cd, nero, imgburn. Jeśli masz w komputerze jeden napęd to wymagane będzie zrobienie obrazu dvd na dysku i później jego wypalenie. Jeśli masz dwa napędy to możesz zrobić kopie "w locie"
    Pozdrawiam

4. vlopi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli mając jeden napęd musze najpierw zrobić obraz płyty a dopiero później wypalać.
    Z tego co rozumiem to musze zrobić plik ISO samodzielnie programem nie mogę skożystać z opcji w nero "COPY DVD"

czy ważna jest również prędkość nagrywania?

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Możesz spokojnie użyć nero i opcji kopiuj dvd. Nero z tego co kojarzę tworzy domyślnie obraz płyt na dysku, pamiętaj tylko żeby obraz tworzył się na partycji na której masz wystarczającą ilość miejsce gdyż standardowo jest to partycja c: (na której np ja mam tylko 10 Gb wolnego miejsca)

6. vlopi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie o to mi chodziło. Dziękuje
    efekt napisze po nagraniu.

Wczytywanie...

Poleć forum