1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z Francuzami nie ma żartów. Ubisoft rozdaje permanentne bany w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 13, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft przed premierą zapowiedział, że nie zamierza tolerować oszustów w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, ale pewnie nikt nie spodziewał się tak mocnej reakcji dewelopera. Firma postanowiła dożywotnio banować graczy nieprzestrzegających zasad czystej rozgrywki.

Na początku roku informowałem naszych czytelników o ogromnych problemach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Produkcja cierpiała z powodu lagów, problemów z serwerami, gracze nie otrzymywali zdobytych punktów, ale najgorszą niedogodnością bez wątpienia byli hakerzy. Oszuści wykorzystywali luki w pozycji i uniemożliwiali normalną rozgrywkę.

Francuska korporacja zapowiedziała naprawę produkcji i pierwsze pozytywne sygnały dostaliśmy już pod koniec ubiegłego tygodnia. Ubisoft potwierdził przygotowanie łatki na trzy platformy, ale dopiero w tym tygodniu pierwsze pliki lądują na komputerach osobistych.

Właśnie w liście zmian pojawiła się ciekawostka – firma zdecydowała się dożywotnio banować graczy, którzy przed czasem opuszczą „czerwoną strefę”. Jest to moment przygotowawczy, w którym atakujący wysyłają samochodziki, a obrońcy muszą przygotowywać się na nadciągające oblężenie. Autorzy oczywiście usunęli błąd, przez który można było ominąć blokadę, ale gdy teraz śmiałek spróbuje takich praktyk, to otrzyma z automatu permanentnego bana na rozgrywkę w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Jest to bardzo mocna reakcja deweloperów, ale jak najbardziej słuszna.

Firma zapowiedziała, że łatka trafi na PlayStation 4 i Xboksy One 20 stycznia. Co sądzicie o takiej reakcji Francuzów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A niech banują. Jestem jak najbardziej za - mówimy NIE oszustom!

mrok lubi to.
  4. danboj

danboj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jeżeli syn podejdzie do konsoli i mi ją wyłączy, to z automatu dostanę bana? W sumie dam mu bana na chodzenie i tyle. Proste? Poyebane!

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Co ma wyłączenie do tego ?

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja jestem zdecydowanie na TAK !
    Nie po to ktoś kupuje grę by druga osoba "której się nudzi" psuła wszystkim zabawę i rozgrywkę...
    Z drugiej strony producent wypuszczając grę powinien ją tak dopracować by nie miała aż tak wielkich bugów i luk - wtedy takie rzeczy nie miały by miejsca.

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oszustów trzeba karać! Ale twórcy powinni wypuszczać dopracowany produkt.

Wysłane z PlayStation 2 przy użyciu Tapatalka.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    opuści znaczy postać wyjdzie poza obszar. w grze jest postać normalnie zablokowana do czasu zakończenia odliczania

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum