1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z gwarancją czy bez/ awaryjność slimek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rercio, Wrzesień 29, 2013.

1. Rercio

Rercio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołow, Katowice, Poland, Poland
    Witam forumowiczów.

Zamierzam kupić konsolę Xbox 360slim 250gb ale mam dylemat.
    Znalazłem dwie interesujące aukcje na jednej jest konsola za 450zl ale bez gwarancji natomiast na drugiej za 599 ale z 12 miesiącami gwarancji... Co Waszym zdaniem lepiej wybrać? Mówią, że na oszczędzanie stać tylko bogatych ale jak to wygląda z awaryjnością slimek? Nie mam zamiaru przerabiać xboxa więc jaka jest szansa na awarię?

Z góry dziękuję i pozdrawiam Rercio!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    watpie zeby konsola zepsula ci sie w ciagu 12misiecy. byleś jej glupio nie katował :)

4. fernando90

fernando90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    SNC
    Slim z dyskiem 250 gb za 450? Ta cena jest podejrzanie tania.

5. Matty.Fire

Matty.Fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    coś mi tu śmierdzi za 450 to tanizna może wymontował ziomek dysk twardy :D

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam slimke z 3lata i zero awari . Za 450zl to normalna cena używanej slimki. Jak chcesz grać na orginalach kup sobie nową.

7. Rercio

Rercio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołow, Katowice, Poland, Poland
    Dzięki za odpowiedzi :) Co do tej ceny 450zł to owszem jest niska ale nie wiem czy ostatnio zaglądaliście na alledrogo/tablicę ceny lecą na łeb na szyję :rapture:
    Na konsolę chciał bym wydać ok.600zł ale chcę, żeby była to slimka 250gb więc nowe nie wchodzą w grę. I właśnie dlatego pytam czy upierać się i szukać z gwarancją chociaż ten rok czy olać sprawę i kupować bez gwarancji?

PS. Tak mam zamiar grać na oryginałach i to w sumie tylko w 3/4 tytuły : GTA V, BF4, CoD:Ghost. Katować konsoli nie będę, max 3h dziennie i już mam przestronne i przewiewne miejsce gdzie ją postawię :highly_amused:

Wczytywanie...

Poleć forum