1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

z iso na god w iso2god

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati9995, Grudzień 25, 2013.

1. mati9995

mati9995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie to mój 1 post na forum więc proszę o wyrozumiałość pobrałem Fight Night Champion (2011) [Xbox360][RegionFree][MULTi5] , wypakowałem z plików rar.. następnie za pomocą programu iso2god chce przerobić plik iso na god lecz wyświetla się informacja , że dany plik iso nie istnieje i sprawdzić mam czy podano prawidłową nazwę pliku.. w folderze z grą znajdują się 2 pliki plik dvd i obrazu. Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam jeśli napisałem w złym dziale, Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    tu masz wszystko opisane ,http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/

4. mati9995

mati9995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety ten sam komunikat....

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odznacz tylko do odczytu.

6. mati9995

mati9995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie mogłem odznaczyć więc zrobiłem tak: Zamiast w zakładce "Ogólne" odznaczać tylko do odczytu przejdź do zakładki "Udostępnianie", następnie "Udostępnij" tam możesz wybrać kto ma dostęp do tego foldera.
    Z listy wybierz każdy (lub w zależności komu chcesz udostępnić) , teraz kliknij na każdy w dolnym oknie a pokaże się menu jakie uprawnienia dostanie ten folder w tym przypadku wybierasz Odczyt/zapis, następnie na Udostępnij i na Gotowe. a póżniej zmieniłem nazwę folderu w którym znajdował się obraz gry i pomogło ale nie wiem co konkretnie :) mam nadzieje , że pomoże to komuś. Pozdrawiam!!

Wczytywanie...

Poleć forum