1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

z LT+3 na LT+2 a pozniej znowu na LT+3 ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lok4you, Listopad 15, 2012.

1. lok4you

lok4you Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie z przerabianiem gry z LT+3 na LT+ 2 a pozniej z powrotem na LT+3 ???
    Z LT+3 na LT+2 to nie problem (Xbox Backup Creator) ale czy jak mam juz ta gre przerobiona w LT+2 z LayerBreak=16608 to moge ja wrzucic do ABGX360 i znowu przerobic na LT+3 i czy musze zmieniac na LayerBreak=2133520 czy zostawic LayerBreak=16608 ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    jeżeli jest do gra xgd3 nagrywana na zwykłej nagrywarce to musisz od nowa ściągać.Jak nagrana na ihasie to wystarczy skopiować programem img burn, skasować plik .dvd i przepuścić przez abgx

Wczytywanie...

Poleć forum