1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z lt+ na oryginalny soft.

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez wporzo, Październik 8, 2011.

1. wporzo

wporzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witajcie. Pytanie prosto z mostu: czy da radę "przerobić konsolę (premium 60gb, Lite-On) z LT+ na oryginalny soft ?
    Pytam ponieważ to całe przerabianie nie ma dla mnie sensu. Mieszkam w małej wiosce, co chwilę teraz wychodzą nowe softy i tak raz na dwa miesiące muszę jeździć po 50 km do miasta gdzie przerabiają te konsole. Po za tym mam chęć pogrania na Live. Bardzo proszę osoby, które mają zamiar prawić morały o nie udzielanie się w temacie. Chciałbym wiedzieć czy da radę powrócić do stanu pierwotnego i czy można będzie grać na Live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Napęd miałeś już przerabiany, wiec nawet z orginalnym softem możesz wyłapać bana.
    Żaden z przerabiających nie dał ci klucza napędu? Popros go następnym razem, albo kup sobie 'usb probe' z allegro i sam przerób.
    Mając klucz napędu będziesz mógł przerabiać bez dodatkowych urządzeń.
    Tutoriale na forum.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja ci polecam wgrać dash 2.0.13146.0 póżniej nowszy jak nie masz zadnych zamienianych napędów itd usunie przeróbke. a ban na live mimo to może wystąpić .lepiej sprzedać ta zamienić na inną nigdy nie przerabianą jak się boisz bana

5. Farius

Farius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niedawno zakupiłem konsolę i mam kilka odnośnie tematu:
    Jeżeli ma ona napęd LiteOn z wgranym Lt+ 1.9 to wtedy aktualizacja dasha usunie przeróbkę?
    Konsola od 6 miesięcy nie była podłączana do internetu przez co nie ma tej aktualizacji, która usuwała iXtreme 1.61.
    Jeżeli nie takiej możliwości to muszę wgrać oryginalny soft sposobem opisanym 2 posty wyżej?
    Edit:
    Już wiem, że nie skasuje i muszę wgrać oryginalny soft, albo poczekać na aktualizacje wyglądu dasha bo może wtedy ta przeróbka zostanie usunięta :)

Wczytywanie...

Poleć forum