1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z myszką i klawiaturą na Xboxie?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez korba-dawid, Styczeń 19, 2009.

1. korba-dawid

korba-dawid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Korne ( koło Kościerzyny )
    Czytałem na necie że coś takiego istnieje słyszeliście coś o tym jak tak to co ? OTO PRZYKŁAD ZAPORZYCZONY Z JEDNEGO BLOOGA :

Przeglądałem dziś - w ramach chwili odpoczynku od pracy - ofertę Świata Gier i natrafiłem na coś, co... szczerze mówiąc nie wiem, jak mogłem wcześniej przegapić! O czym mowa? O XFPS V3 Sniper, czyli adapterze myszki i klawiatury do... Xboxa! Sprzęt jest w sprzedaży już od dawna i nie mam pojęcia, jak to się stało, że wcześniej o nim nie słyszałem.

Jako że jestem fanem FPS-ów i - z kolei - antyfanem strzelania przy użyciu pada... Może to będzie ostateczne rozwiązanie mojego problemu? Z tego, co zdążyłem już poczytać w necie, jeśli dobrze się wszystko skonfiguruje, granie w shootera na Xboxie przestaje się różnić od tożsamej czynności na PeCecie... Ziemia obiecana! Jeśli faktycznie wszystko zadziała tak, jak powinno, oznacza to dla mnie koniec upgrade'ów kompa, by móc sobie pograć w jakieś nowsze strzelanki i już w pełni będę mógł się przenieść na konsolę MS. I nie będzie trzeba się martwić, że GoW2 może nigdy nie pojawić się na PieCach... Yeah!

Oczywiście, wszystko zależy od tego, czy ten sprzęt zadziała poprawnie. Gdy odłoży mi się trochę kasy, nie omieszkam sprawdzić (blisko 300 zł...). Co prawda, w stosunku do takiego FragFX, którego ma PeeS trójka, to zaledwie półśrodek - ale i tak lepsze to niż nic. Jedyna wada, jaka już teraz rzuca mi się w oczy, to konieczność posiadania przewodowego pada do X360 w celu wykonania konfiguracji. Cóż, albo będzie trzeba pożyczyć, albo kupić. Life.

Poniżej macie kilka fotek i spis specyfikacji z zagranicznych serwisów.

Product Features:
    * Compatible with all Xbox 360? games
    * Compatible with all versions of Xbox 360? consoles
    * Compatible with new version of Xbox 360? wired controller
    * Can map all the 360 controller keys (include both analog sticks) to any key of the keyboard.
    * Compatible with 95% of different kind of mouse and keyboard.
    * High sensitivity, precision and smoothness
    * Built in Turbo (Auto Fire) functionality. Independent Auto fire buttons: Eight customizable auto-fire buttons
    * Can adjust the mouse sensitivity from 2 extra wheels with 16 levels of
    * adjustment for X and Y sensitivity to adapt perfectly to every mice. Connect PS2? compatible controllers to your Xbox360?
    * Compatible with PS2? joypads, light guns, racing wheels, dancing mats & more

Compatibility:
    * Compatible with all USB/PS2 mice and keyboards
    * Compatible with all Xbox 360 wired controllers
    * Compatible with all PlayStation 2 controllers

[specyfikacje techniczne - consolesource.com / grafiki - swiat-gier.com]

Co o tym sądzicie ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. frezer112

frezer112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Tez o tym przed momentem czytałem ale mi to jest obojętne ja nigdy nie czułem Żadnego anty komfortu Grając padem, ale naprawde wole grac myszka niestety wygoda kosztuje

"Oczywiście przede wszystkim FPS-y mogą znacząco zyskać na takim mariażu konsoli z klawiaturą i myszą. Cena za to znaczące udogodnienie jest niemała - to niemal 180 dolarów "

Trochę drogo się wydaje :D

4. korba-dawid

korba-dawid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Korne ( koło Kościerzyny )
    No ale do pada można się przyzwyczaić nie jest źle :)

Wczytywanie...

Poleć forum