1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z pamiętniczka młodego dewa: muzyka w nowym King's Quest jest śliczna

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 2, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy ze studia The Odd Gentlemen ponownie chwalą się zapiskami ze swojego pamiętniczka. Tym razem chcą nam opowiedzieć o tym, że muzyka w ich najnowszej grze "ma charakter".

Po pierwszym trailerze byłem mocno zawiedziony tym, co dzieje się z jedną z klasycznych serii mojego dzieciństwa. Tymczasem z każdym kolejnym dzienniczkiem deweloperskim zaczynam coraz bardziej przekonywać się do świeżej wizji przygód króla Grahama.

Najnowszy odcinek "pamiętniczka" jest mi wyjątkowo bliski, gdyż muzyka jest nierozłącznym elementem mojego codziennego życia. Nawet jeżeli wy tego nie czujecie, to również warto zerknąć na poniższy filmik, gdyż słuchanie o cudzych inspiracjach również potrafi być niezwykle inspirujące!

A jakie są wasze przemyślenia na temat nadciągającego wielkimi krokami King's Questa?

Wczytywanie...

Poleć forum