1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z pamiętnika dewelopera: autentyczność w Operation Flashpoint: Dragon Rising

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dawidek, Październik 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=NA0wEhfTUoU[/YOUTUBE]

Premiera Operation Flashpoint: Dragon Rising już w przyszłym tygodniu, dlatego spodziewałem się raczej typowego zwiastuna "premierowego", a tymczasem Codemasters postanowiło przekazać nam jeszcze trochę informacji "zza kulis".

Tym razem motywem przewodnik filmiku jest autentyczność, która leży na sercu autorom gry. Dlatego aktorzy podczas sesji motion capture nie biegali z atrapami a z prawdziwymi karabinami, dodatkowo obciążonymi ołowiem. Drobnej zmiany animacji raczej nie dostrzeglibyśmy sami. Inaczej rzecz ma się z pojazdami, które pojawią się na polu walki. Tutaj konieczne było odpowiednie zróżnicowanie sterowania i możliwości, by gracz jadąc ciężkim czołgiem nie czuł się, jak za kierownicą jeepa z wielkim działem.

W Dragon Rising mamy po prostu czuć się, jak na prawdziwym polu walki - taki cel postawili przed sobą autorzy gry. Nie oni pierwsi, warto by dodać, ale trzymam kciuki, by im się udało. Efekt będziemy mogli ocenić już niedługo.

zrodlo:www.polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. GrandHustle

GrandHustle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Imielin (Śląskie)
    Licze na ta pozycje... oj licze. Tylko mam nadzieje ze moj zapal nie zostanie tak brutalnie zgaszony jak w przypadku Risen'a... Badzmy dobrej mysli :)

4. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    Tez tak mysle , dziwilo mnie to ze nie ma zadnej zapowiedzi ale dostalismy filmik o autentycznosci gry ;]]

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    OJ grubo się zapowiada ta gierka grubo, Cod MW2 ma godnego konkurenta , jeszcze ciekawy MP i będzie hicior

6. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli to ma coś wspólnego z OF: cold war crisis to ja nie wyobrażam sobie grania w to na konsoli. W CWC trzeba było do milimetrów celować, żeby trafić z odległości pól kilometra i dalej, a nie raz naparzałem do ruszających się kropek wielkości piksela na ekranie ;p Na iksa ściągnę, żeby zobaczyć jak to wygląda ale raczej będę na pcecie w to śmigał... Nie to żebym faworyzował piec, ale do symulatora pola walki auto aim po prostu nie pasuję, a bez niego gra będzie diabelnie trudna, ale to jeszcze wyjdzie w praniu.

7. sebool12

sebool12 Guest

Czyli za 2-3dni będzie na torrentach .

8. Unn@med

Unn@med Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radgoszcz
    wszystko będzie jasne po premierze:], myślę, że będzie to dobry materiał na grę roku

9. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Jak dla mnie must-have... Też, przyznam szczerze, wolałbym zagrać na piecu, ale tylko ze względu na to, co napisał spioszeq. Tak samo grałem, a ile razy się wczytywało zapisany stan gry, to chyba nikt nie zliczy :) Liczę na godnego następcę.

10. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    To będzie pierwszy symulator wojny ;) Tak uważam. Do tego nic dodać nic ująć. Forza 3 sektora FPS ;>

11. biolon

biolon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak chciałbym nawiązać do celowania milimetrowego celu z np M4;-) Naprawdę to celowanie tak dalekiego celu równoznaczne byłoby z pewnym pudłem. Na x`ie celowanie z pada w pewnym sensie symuluje "składanie się do strzału". Ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że nie będzie "skaczących w powietrzu" graczy [w 1 nie dało się].

A poza tym to nie mogę się doczekać:)

12. neo-kce

neo-kce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Dzisiaj zakupiłem :) Zobaczymy jak ma się ten realizm :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum