1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z płyty na RGH watek nr2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kofodi, Maj 28, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kofodi

kofodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Witam,
    mam pytanko, pożyczyłem od kumpla gry (kumpel ma przeróbkę LT) po otwarciu płyty na PC mam 3 foldery ($$System update/ Audio / Video) foldery są puste (a przynajmniej tak to widzi PC.)
    I tu moje pytanie, jak zrobić żeby dostać odpowiednie pliki i wrzucić to na HDD w moim xboxie? Ja mam RGH

Nie mam jak wypakować obrazu płyty bo go nie mam! mam tylko 3 puste foldery na płycie.
    Gdy próbuje zrobić z płyty obraz płyty.iso to wazy to zaledwie 80MB ;/

Z góry dziękuję i pozdrawiam Kofodi

EDIT: W dodatku PCet twierdzi że ta płyta ma pojemność 38MB

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    xbox backup creator

1 osoba to lubi.
  4. kofodi

kofodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Dokładnie :D udało się dzieki :)

Tak dla ludzi mających ten sam problem, ściągnijcie najnowsza wersje XBC włóżcie płytę do napędu, klikacie image browser, pojawia wam się okienko i wszystkie pliki jakie są na płycie, po lewej klikacie na napęd i "EXTRACT" wybieracie miejsce i się wypakowuje ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum