1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z premierowego zwiastuna Risen 2: Mroczne Wody wylewa się klimat + recenzja

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 27, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Piracki klimat, ma się rozumieć! Zobaczcie, jakim materiałem wideo jest promowana gra Risen 2: Mroczne Wody, która w wersji pecetowej trafiła dziś na rynek.

Tak o Risen 2: Mroczne Wody pisał w swojej recenzji Barnaba Siegel. Jaką wystawił ocenę? Sprawdźcie jego tekst. Gra jest naprawdę dobra, a dziś na rynek trafiła jej pecetowa wersja. Edycja konsolowa miała ukazać się miesiąc później, ale ostatnio okazało się, że ten poślizg wydłuży się do ponad trzech miesięcy.

•• Recenzja Risen 2: Mroczne Wody

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jakoś tak zalatuje mi Piratami z Karaibów.. Wydaje mi się, gdyby ta gra była też tak nazwana zrobiła by małą furorę.

Tak ogólnie czekam na konsolową wersję :). Wersja PC zbytnio jakoś mnie nie interesuje .

4. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widać, że autorzy gry nie chcą powtórzyć katastrofy Risena 1 na konsole i chcą dopracować druga część. A co do gry tak jak up@ czekam na konsolową wersje.

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Wystarczy popatrzeć na gameplaye na yt z wersji PC, na nędzne dialogi, słaby dubbing, biedną stronę techniczną (szczególnie animacje) i kiepski design aby uzmysłowić sobie iż już wersja PC jest gniotem, a co dopiero konsolowa...

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    eee phiu e phiu e phiu...

Gierka świetna, cioram własnie na PC bo nie mam zamiaru czekać 3 miechów na konsolową wersję :D Polecam wszystkim fanom jedynki i gothica, gra trafia właśnie dla tych odbiorców, lecz każdy nowy powinien jej spróbować!

Wczytywanie...

Poleć forum