1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z x360 na x1 czy ps4 ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sprej, Luty 10, 2016.

1. sprej

sprej Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Witam.

Od 4 lat posiadam x360 przy zakupie wygrał z ps3 ponieważ pad mi bardziej pasował, grałem wcześniej na ps2 i ręce a dokładnie palce mi drętwiały. Ale teraz byłem w sklepie i stwierdzam ze pad w ps4 jest duzo wygodniejszy. Dlatego od 2 tygodni czytam recenzje, videotesty i mam już siekę taką w bani ze nie wiem co mam wybrać. Za ps4 przemawia to ze trzech moich znajomych posiada ta konsole, to ze konsola jest mocniejsza na papierze i to ze można gry pożyczać online pomiędzy znajomymi (podobno, gdzieś tak wyczytałem), no i uncharted 4, no i w sumie trochę tak jakbym chciał spróbowac nowości:). Za x1 przemawia idealny pad (choć triggery jakoś średnio mi podchodzą) no i sentyment do xboxa i gearsów. Zalezy mi na pewno na jak najlepszej grafice, gra online to chyba tylko w nadchodzacy the division, tak to raczej gry single, na pewno ac: unity i pes16 ;]. Zadne kinekty mnie nie interesują, Gry z golda w sumie tez jeden ciort, bo i tu i tu żeby w nie grac trzeba mieć aktywny abonament, a w wieksozsci czasu bede ogrywal single. Proszę niech ktoś poda jakies sensowne argumenty bo juz miesiąc walcze ze soba i dalej nie jestem zdecydowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wybierz sobie taką konsolę na której gry do Ciebie przemawiają, bo jakby nie patrzeć konsolę kupujesz po to by grać. Popatrz na exclusivy co bardziej jest Ci bliskie. Co do gier na XO również można sobie pożyczać. Kupujesz grę na pół z kimś na osobnym profilu. Jeden ma to konto u siebie jako moja konsola domowa, a drugi profil loguje w tle z grą i również zagra w jednym czasie co Ty. MS robi co wtorek promocje na gry, czasami na prawdę można wyhaczyć ciekawe tytuły, ale to też w zależności jaką cenę ustawią :) Najlepszą grafikę zdecydowanie znajdziesz w ps4, ale tak po prawdzie PS4 poza grafiką nie ma nic do zaoferowania. Tak jeszcze mi się przypomniało, że na XO pady działają zdecydowanie dłużej od tych na PS4. Z tego co się na forum wypowiadali to ok. 6h trzymią te z psa, a z XO spokojnie z 30h przegrasz ;)

sprej lubi to.
  4. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    dziękuje za odpowiedź

No właśnie mój priorytet to ładna grafika, żebym czuł ten przeskok z x360 na next gen. No i płynne działanie gier, żadne inne multimedia mnie nie bardzo interesują, jestem typowym niedzielnym graczem. Jeśli chodzi o exclusivy to mówie z ps4 to chyba tylko uncharted, a znów z x1 to gearsy, ta to raczej gry które wychodzą na obie konsole, zresztą przy mojej aktywności będzie to max 3-4 tytuły rocznie.

Napisałaś ze ps4 po a grafiką nie ma nic do zaoferowania, a więc co takiego oferuje x1 ?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Lepszą usługę sieciową, tańsze gry które możesz kupić z innego regionu, region free na DLC do nich, tańszy GOLD. Ryżówka słabo w tym wypada.

6. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Set już Ci wszystko wymienił wyżej, ubiegł mnie :D tak btw. myślisz, że na XO nie czuć przeskoku graficznego między X360, a XO? o_O No na pewno efekt nie powala z nóg jak w przypadku pski, ale nie przesadzajmy. Grafika w grach to nie wszystko. Sama chciałam na początku PS4, ale pooglądałam filmiki porównujące i na prawdę graficznie wcale nie odbiegają obie konsole od siebie, aż tak. No i mnie zachęciły gry :)

7. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    To może i ja dorzucę swoje dwa grosze. Mam zarówno PS4 jak i XO. Na początku w domu pojawiła się czarnulka a dopiero po jakimś czasie X. Co bym polecił? Aktualnie chyba XO ze względu na podejście MS do klienta. Widać, że Microsoft robi wszystko by go zdobyć (słucha opinii użytkowników). Poza tym gry na Allegro po jakimś czasie są tańsze niż na PS4, usługa sieciowa lepsza, możesz grać w coraz więcej gier z X360, konsola jest cichsza moim zdaniem. Ale tak jak było powiedziane to od ciebie zależy w jakie gry chcesz grać.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak kolega wyżej w domu ps4 i Xbox i szczerze drugi i następny raz tej kupy złomu jakim jest ps4 bym nie kupił .Szukasz grafiki kup pc bo nie ma jakiejś różnicy między xo a ps4 w stopniu byś ja zauważył a najczęściej nasłuchasz się opinii osób które nigdy jednej lub drugie konsoli nie mieli w domu i poleca ta która aktualnie stoi w domu. Lubisz grać to kieruj się oczywiście tytułami ale i dostępem do gier a dokladnie ich cenami. Na xo możesz grać za mniej niż połowę ceny na premierę , konsola jest cichsza i mniej się grzeje , stabilniejsza usługa i lepszy serwis . No i pomimo juz przyzwyczajenia do pada od ps4 to nadal jest pad dla dzieci leciutki z dioda świecącą słabą bateria a w prezencie do konsoli dostaniesz tampon do ucha . Tyle i aż tyle o ps4

9. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Dobra dzięki wielkie za konkretne odpowiedzi, biorę one :)
    . 500gb dla niedzielnego gracza wystarczy ? ile zajmuje mniej wiecej gra ? taki ac: unity ?

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rozmiar: 39,36 GB

Niedzielnemu 500 wystarczy, tylko do dyspozycji jest mniej ~350GB ale zawsze można dokupić dysk zewnętrzny więc to nie problem, chyba że nie chcesz takiego rozwiązanie to bierz wersję 1TB.

11. Haridil

Haridil Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja bym bral 500 chyba ze cie stac na elite dlatego ze oplaca sie potem kupic dysk na usb 3.0 sshd masz wtedy przyspieszone doczytywanie sie gier i da sie to odczuc

12. Velthar

Velthar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Strzelin
    Z tym PC to też troszkę przereklamowane. Śmigam sam na XO i PS4. Odpaliłem wiedźmina 3 na ultra detalach na moim PC. Powiem tak, nie powaliła mnie ta różnica. Sam przeszedłem całą grę ps4 i afery o spadek klatek o 3 stopnie to sztuczny hejt. Grywalność tej gry przysłania wszystko.
    Dziś bym polecił XO. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do mnie jako klienta jakie ma MS. Promocje są spoko. Jedyne o co mogę mieć zarzut do obu platform to mega powolne rozkręcanie się. Mało innowacyjnych tytułów, same sprawdzone i oklepane gry wychodzą. Oczywiście to moja subiektywna ocena.

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zgodzę się z toba ze pc tez nie odskakuje o kilometry ale dla kogoś kto naprawde patrzy na grafikę to najlepszy wybór .

Co do dysków poszukaj w sklepach edycji z 1tb prawie taka sama cena co konsola 500 gb . 2 tygodnie temu wymieniałem swojego xboxa bo gwarancja się konczy i kupiłem w wersji 1tb z dwoma tomb raiderami za 50€ więcej tylko .

14. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    tzn mam okazję kupić rocznego xo 500gb z dwoma padadami, na rocznej gwarancji jeszcze za 1 000 PLN i 3 grami całość w idealnym stanie. oglądając gameplaye z unity jestem lepiej niż zachwycony grafika :)

15. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    dołóż lepiej i kup nowego Xboxa niz Uzywke

16. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja się przesiadłem z X360 na X1 Forza Motorsport edition i nie żałuję. Konsola prezentuje się świetnie, grafika dla mnie jest na prawdę ładna. Pad wymiata.
    Też przed zakupem przez 2tyg oglądałem recenzje, porównania i już chciałem kupić PS4 ale moje wewnętrzne Ja krzyknęło: Hola Hola! Pad, głośność, wygląd i usługi sieciowe! Więc wybór padł na X1 i gdybym miał wybierać poraz drugi, to bym wybrał XBOX ONE :)

tapnięte z Note 4

17. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa

Dokładasz ok. 300zł i masz nówkę :)

18. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    prosiłbym linka do sklepu gdzie dostane za max 1300 xo 500gb + dwa pady + jakąś grę. Z jednym padem to koszt 1499zl z tego co się orientowałem

19. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ma nówkę, ale bez 2go pada, bez 3 gier - coś za coś ;) A skoro wciąż rok na gwarancji w idealnym stanie to czemu nie? Ja teraz one'a kupiłem nówkę, ale miałem równiez używaną 360tkę i po prawdzie to co za różnica? jak ma się zepsuć to się zepsuje, a cena często rekompensuje w jakimś stopniu ryzyko ;) Zależy tez oczywiście co to za gry dochodzą, ale czasami warto zaryzykować z używaną z dobrego źródła :)

20. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Lepiej kupić nówkę niż używkę, nowy sprzęt to nowy na allegro po 1200zł chodzą wystarczy wklepać na klawiaturze ;) drugiego pada w zestawie nie dostaniesz ani żadnych gier, ale to już twoja decyzja co wolisz bardziej. Gdybym był na twoim miejscu nie inwestowałbym 1000zł w używaną konsolę nawet jak ma w zestawie jakąś gre i drugiego pada.

21. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kilka pierwszych aukcji na allegro...
    1. http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-pad-kontroler-paragon-i5983545998.html
    2. http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-nowa-warszawa-szyb-wysylka-i5967198978.html
    3. http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-pad-gratis-fv23-gw24m-pl-i5980733029.html (tu akurat ściemniają, bo xbl gold i słuchawki normalnie są w zestawie) :D

Ja kupiłam normalnie w sklepie stacjonarnym XO 500tkę za 1200zł...;) Nie warto brać używki.

Wczytywanie...

Poleć forum