Z XBoxa360 wycisneli już wszystko??

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Siemka....
Z X-a wyciągnęli już wszystko co się da?Nie jestem w temacie więc pytam.
Jeżeli tak to która gra ma najlepszą grafikę na te platformę.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepsza grafika- forza 4, crysis 2.
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
A można liczyć na coś jeszcze lepszego w przyszłości czy to już max możliwości X-a?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
GTA5 na pewno będzie miało zajebeestą grafikę, i raczej żadna nadchodząca gra jej nie przebije
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
To czyli jeszcze wszystkiego nie wydusili z X-a .
A gdzieś czytałem że już dawno wyciągneli maxa i już niczym nas nie zaskoczy.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Siemka....
Z X-a wyciągnęli już wszystko co się da?Nie jestem w temacie więc pytam.
Jeżeli tak to która gra ma najlepszą grafikę na te platformę.
Tak...MW3 to max konsoli.
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodź powiem szczerze , że z GTA IV już są problemy przy większych prędkościach autem tzn. Teksturki się wolniej wczytują i przez to gre przycina troche . Mimo wszystko graficznie myślę , że konsola jeszcze jakiś nowszy tytuł uciągnie natomiast co do FPSów myśle że będzie już problem na HD ; < .
 

MiK

Użytkownik
Użytkownik
Poczekajmy jeszcze na Wiedźmina 2, powinien nieźle namieszać.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
GTA5 na pewno będzie miało zajebeestą grafikę, i raczej żadna nadchodząca gra jej nie przebije
jasnowidzem jestes ?
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Chodź powiem szczerze , że z GTA IV już są problemy przy większych prędkościach autem tzn. Teksturki się wolniej wczytują i przez to gre przycina troche . Mimo wszystko graficznie myślę , że konsola jeszcze jakiś nowszy tytuł uciągnie natomiast co do FPSów myśle że będzie już problem na HD ; < .

GTA IV jest źle zoptymalizowane i to dlatego.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
GTA5 na pewno będzie miało zajebeestą grafikę, i raczej żadna nadchodząca gra jej nie przebije
Od kiedy GTA miało ładną grafikę... heh. Przy dużych światach oczywiste jest, że nie będzie to ładne.
 

Xzychu

Użytkownik
Użytkownik
Może coś jeszcze wycisną, podobnie jak było w przypadku God of War 2 na ps2, gdy na uśmiercenie konsoli wydali najładniejszą grę :)
 

p2maniac

Świeżak
Świeżak
Moim skromnym zdaniem nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć czy X360 jeszcze nas czymś zaskoczy. Wiele zależy od silników graficznych oraz od starań producentów gier. Ja osobiście jestem pod wrażeniem grafiki w Forza Motorsport 4. Ale jest dużo ładnie wyglądających gier. Pozdrawiam wszystkich.
 

Xzychu

Użytkownik
Użytkownik
Na mnie chyba największe wrażenie zrobił Crysis 2, no i w Forzie 4 autovista heh :p
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Ważną kwestią jest powalająca płynność FM4.Co do grafiki w gta iv,to fakt,przyzwyczaiłem się do niej po 2-3 godzinach grania,(na początku szok,po przejściu z pc) dziś mam za sobą ponad 22h i grafika wydaje mi się dobra,otwarty świat rekompensuje spadki płynności i pewien niedosyt...Ktoś tam wspomniał o crysis 2 ,dla mnie żadna rewelacja,średniak.Grafika może wydawać się bardzo dobra,ale nie oszukujmy się-nie ma co porównywać płynności gta IV i np. Fight night champion,czy też Mortal Kombat ,gdzie świat kończy się na "kilku metrach".
 

Xzychu

Użytkownik
Użytkownik
w GTA IV graficznie przytłacza "rozmach" i wielkość miasta, jednak już widać że to gra z 2008r i się postarzała...
 

Do góry Bottom