1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z zbanowanego dysku na karte

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vaalery, Listopad 8, 2009.

1. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam nałożoną blokadę(ban) na dysk będę mógł przekopiować GT wraz z achivmantami i savami,pytam się bo nie wiem czy mam kupić memomrke.

Bana dostałem jak miałem odłoczony dysk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    raczej niebedzie działać już była o tym rozmowa na forum jeszcze nikt nie sprawdzał, sprawdzano tylko z samym profilem i wszystko zostało skasowane do 0g

4. vaalery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak bym się zalogował na xbl na nowej konsoli to by mi przywróciło achivementy?

5. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    nie, bedzie wyzerowane konto

6. Patrycjusz

Patrycjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Frankfurt am Main
    Witam, dzisiaj tez dostalem bana, z tego co widze, konto nie zostalo wyzerowane, wchodzac i logujac sie na xbox.com nadal jestem Gold Member i posiadam moje punkty. Wychodze wiec z zalozenia ze jesli zakupie kolejna konsole (niezbanowana) bede mial swoje konto z punktami itd.

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Warn za wprowadzanie w blad

Konto normalnie bedzie jak odzyskasz(ani wyzerowane,ani nie stracisz golda),ale dysk mozesz przelozyc do nowej konsoli

8. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    ze zbanowanej konsoli z dyskiem przeniesiesz co chcesz na nowa konsole lub dysk tylko ze inna konsola wszystkie te pliki widzi jako uszkodzone np. gdy przenosiłem profil na druga konsole to na nowej konsoli pisało że profil jest uszkodzony to samo z save z gier.
    Więc twój profil działa tylko na twojej konsoli, na innej po prostu jest wyświetlany jako uszkodzony.Żeby profil działał znów to trzeba go chyba na nowo pobrać z xbl na jakiejś niezbanowanej konsoli i przenies na swoją.Dzisiej chyba tak sproboje i dam znac czy wtedy profil nie jest uszkodzony.

9. vaalery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli achivementy pod banie już się nie liczą?

Jak odzyskam przez xbl to będę miał tyle gs co przed banem?

10. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Tak dokładnie tak,więc temu chce odzyskać gamertag przez xbl bo ten co mam teraz jest uszkodzony

11. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    NOWAS89 co ty wogole gadasz?????????? ty jakies brednie wypisujesz i ludzi w blad wprowadzasz..nie wypowiadaj sie na tematy kotrych nie jestes pewny

12. Krizzo

Krizzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czy jesyt możliwość dostania bana, jeżeli konsola jest odłączona od neta (np. wyciągnięty kabel).

13. foks

foks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak telepatycznie, ludzie chyba sobie jaja robicie pisząc tak durne posty.:mad:

14. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    czlowieku ..ZASTANOW SIE NA PROSTY CHLOPSKI ROZUM!!!!!!!!!!!!!!!..jak to mozliwe... to tak samo jakbys zadal pytanie czy mozna sie najesc nie podajac jedzenia do buzi

15. tr0j4nq

tr0j4nq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kod:
    - What does this mean for you and what can you do about it?
    Firstly, and most obviously, you cannot connect to Xbox Live on this console any more. This means no more game updates (aka title updates), XBLA games, marketplace content, netflix/sky player and so on. There is no way around this, all online capabilities are now disabled PERMANENTLY.

In all likelihood, your gamertag has NOT BEEN BANNED. When your gamertag gets banned, Microsoft sends you an email detailing why, if you have not recieved this email then your profile should be ok, to a certain extent.

Hard Drive installs are now disabled on the banned console. This means any disk-based games you have will no longer play off of the hard drive. If you attempt to play a game, it will tell you that it was installed on a different 360 and needs to be deleted/installed again. When you delete the game and attempt to install it, you are given a message telling you that it is not supported. There is no way to fix this, that functionality is simply gone from the banned 360.

The hard drive itself is left untouched - you can place it in another 360, even an unbanned one, and it will still work just fine. You do NOT need to reformat it to regain any kind of functionality. Any installed games will need to be reinstalled for the console you want to play them on. This is normal behaviour and happens when swapping HDDs on unbanned/legit 360's.

Windows Media Centre functionality is disabled. It is still possible to stream video/music content via the video library.

Your Gamertag may be corrupted. This does not mean your gamertag has been banned, you can recover it using any live-capable 360, however ANY ACHIVEMENTS YOU HAVE EARNED SINCE BEING BANNED WILL BE LOST. Your gamertag will be corrupted EVERY SINGLE TIME it is used on a banned console. This means you cannot use your banned console to play backups offline just to get achievements - it wont work, the second you put your profile back on a good 360, it will be corrupted and all progress lost. There is no way around this.

The same applies to game saves - if you access a game save on a banned 360, it too will be corrupted when accessed on a legit/unbanned 360! YOU HAVE BEEN WARNED! There is no way around this, either.

Your XBLA games and DLC will still be valid, however to play them on a different 360 you will need to be signed into Xbox Live. This is normal behaviour on unbanned/legit 360's as well. They may be corrupted and have to be re-downloaded if you attempt to access them on a banned 360. You can transfer all of your downloaded content to a new 360 here: http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/licensemigration/default.htm however note that you can only do it once every 12 months.

So, in summary:
    Your Banned 360:
    * Cannot go on Xbox Live
    * Cannot install games to the HDD
    * Cannot use Windows Media Centre extender
    * Cannot be used to get achievements from backups without corrupting your profile

You cannot do anything about this, short of buying a new 360.

There may be more functionality disabled than mentioned here, things are still being discovered.
    Zaczerpniete z Xbox-Scene.com

Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

16. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chyba najgorsze to co daje frajde w xbox czyli uzyskiwane punkty (jeżeli w ogole je zalicza) sa do smietnika :( dla mnie to jest chyba gorsze niż ban na dysk..

nie mam bana bo nie korzystam z neta, wiec spokojnie pogram sobie we wszystkie gierki zbackupuje dysk i kupie orginalna konsole :)

17. vaalery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale gdy podłącze konsole do neta gdy jest zbanowana to zupdejtuje mi achivementy na mgc?

18. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    nie

19. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tylko nie mogę instalować gier na dysku, osiągnięcia dalej zdobywam.

Nie widzę sensu w kupowaniu nowej konsoli skoro na tej można grać:)

20. Patrycjusz

Patrycjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Frankfurt am Main
    Niby tak, jednak mnie bardzo wkurza glosny czytnik, z dysku gralo sie "po cichu".

21. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    kolega ktory dostal bana i kupil nowa konsole rzekl:
    dziala:
    -zainstalowane gry
    -save
    nie dziala:
    -profil (zaden problem - sciagasz z neta)

Wczytywanie...

Poleć forum