1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ZA 10 groszy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bobodevil, Sierpień 19, 2011.

1. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czy kupywanie na stronie za 10 groszy to nie oszukanstwo ze tak tanio sprzedaja ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zalezy o co ci chodzi i gdzie

4. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przeczytaj ich regulamin nie ma nigdy nic za darmo zapamiętaj :) za każdą jednorazową możliwość przebicia ceny musisz zapłacić kupując tzw. BID'y czyli w rzeczywistości nie zapłacisz tak mało jak może ci się wydawać.
    200 BIDów = 30 zł z czego 1 BID podbija cenę przedmiotu o 1 gr.

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    no ale jak ci sie uda to można zaoszczędzić niezłą sumę ;D tylko trzeba mieć farta

7. pontonss

pontonss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    JAk ci się uda wygrać w Totolotka to też będziesz miał farta, ta strona to dramat

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie kupisz tanio, ale najpierw musisz wygrać. Im i tak się zwraca za to, że dużo osób kupuje te bidy i bierze udział w licytacji.

9. Minion0PL

Minion0PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Ostatnio nawet czytałem pewne forum na temat tego serwisu aukcyjnego. Nie jest to wcale "oszukaństwo". Wbrew pozorom autorzy tego serwisu zgarniają krocie za jego prowadzenie. Wszystko jest bardzo dokładnie przemyślane. Żeby wziąć udział w licytacji musisz kupić tzw. "bidy", za które płacisz prawdziwą forsą. Żeby wylicytować jakiś przedmiot musisz ciągle podbijać stawkę. Problem w tym, że na takich aukcjach często siedzą albo moderatorzy albo zwykłe boty, które przebijają ceny, tak że dochodzą do absurdalnych sum, często wyższych niż cena licytowanego produktu, a każdy normalny człowiek już dawno zrezygnowałby z dalszej walki, po obliczeniu ile go wszystko w sumie wyniesie. Nie twierdzę, że nie da się nic wygrać, bo jest to możliwe, ale trzeba mieć po prostu szczęście. Do ceny, za którą wylicytowaliśmy przedmiot trzeba jeszcze doliczyć cenę wszystkich bidów, które zużyliśmy na aukcję, trzeba również zaznaczyć, że po przegranej aukcji straconych bidów nie można otrzymać z powrotem! W ten sposób autorzy serwisu zarabiają grubą kasę. Polecam przeczytanie paru forów, gdyż ja nie brałem nigdy udziału w licytacji na tej stronie, więc nie mogę wszystkiego do końca wyjaśnić. Ogólnie jednak nie polecam rejestrowania się na takich portalach. Pozdrawiam.

10. Minion0PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    A tak btw. to w złym dziale umieściłeś swoje pytanie. Może i nie jestem jakoś szczególnie uprawniony do upominania innych, ale weź się staraj bardziej "po polsku" pisać, bo 'kupywanie' i ogólnie to całe zdanie, które napisałeś jest tak trochę, delikatnie mówiąc, źle poskładane. Pozdro

11. arcoss

arcoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego o polonistycznym zacięciu... Wyraz, który zacytowałem, też nie jest poprawny. Może najpierw samemu trzeba być bezbłędnym, żeby potem zwracać uwagę innym?

12. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ludzie ktorzy licytuja na takich stronach to sa kompletni idio...i moim zdaniem

13. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    dokładnie sam miałem tam konto i zrezygnowałem. raz brałem udział w aukcji tak że co parę sekund podbijało cenę ale i tak przegrałem oni mają jakieś automaty poustawiane i klapa.

14. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ogólnie nie polecam takich serwisów. Mimo że sam nigdy nie brałem udziału w czymś takim (bo nie mam zamiaru dać się sfrajerować) to nie trudno rozszyfrować jak to działa. Można przyjąć że wszyscy licytujący / bidujący robią zrzutkę na przedmiot dla zwycięzcy bo w przeciwieństwie do normalnych serwisów aukcyjnych tutaj koszty ponosi każdy biorący udział w licytacji a ewentualne zyski może ponieść tylko zwycięzca. Jednak uważam że i zarobić na tym można. Wystarczy zainwestować powiedzmy 5000zł na bidy i wkraczać w późnych momentach do licytacji. Problem jest taki że nie wiadomo na ile uczciwe są takie serwisy i czy np nie mają jakichś swoich "podbijaczy".

15. Minion0PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Ja staram się pisać poprawnie lecz nie twierdzę, że jestem bezbłędny, bo tak nie jest. Wyraz którego użyłem ("Pozdro") jest takim ogólnie przyjętym skrótem. Przyznaję racje, że użyłem go w nieodpowiednim momencie, ale chyba nie razi on tak bardzo w oczy, jak pierwszy post. Może i ja jestem trochę uczulony na tym punkcie, ale to wszystko dzięki koledze, który non stop mnie poprawia, a raczej poprawiał (dzięki Ci Boże za takiego kolegę :D). To właśnie dzięki niemu wyzbyłem się tego potwornego "poszłem" :D.
    A odnośnie za10groszy.pl to dodam jeszcze, że już dużo osób dało się wciągnąć w ten hazard, więc uważajcie! A tutaj ktoś bardzo ładnie wszystko wytłumaczył: Czy ktoś wchodził na aukcję za 10 groszy.pl - Forum HotMoney Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum