1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

za ciasny xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fufu7k, Kwiecień 17, 2010.

1. fufu7k

fufu7k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam posiadam angielskiego jaspera z przejściówką do polskiego gniazdka moje pytanie brzmi czy jeżeli na przejściówce jest napisane 250V to nie zmienia mi ona jakoś napięcia do zasilacza czy coś w tym stylu? bo słyszałem że jaspery mają obniżone napięcie etc..

also jeszcze jeden problem, posiadam monitor 24 DVI z kablem DVI kupiłem przejściówke DVI-HDMI podpiełem z tyłu xboxa i wszystko działa super tylko jest jeden problem że przez tą przejścówkę nie mogę włożyć kabla od głośników do xboxa ;// ma ktoś jakieś pomysły co mogę w takiej sytuacji zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    O przejściówkę się nie martw nie zmieni Ci napięcia. Na drugie pytanie niestety nie znam odpowiedzi.

4. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    masz dwie mozliwości
    1. rozebrać stary przewód(gdzieś na forum jest opis z fotkami jak to zrobić)
    2.kupić audio adapter(specjalnie odchudzony żeby zmiescił sie obok HDMI)
    ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (992409038) - Aukcje internetowe Allegro
    ale żeby podpiąć głośniki to jeszcze taką przejściówkę trzeba kupić
    Red. gn.mały Jack/2xwtyki RCA (309) (989229376) - Aukcje internetowe Allegro

5. Maderfaker

Maderfaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    .
    musisz kupic przejściówke z czincza na te 2 kabeli od xboxa (są lacznie 3 przy sobie ale tylko 2 sa w tej chwil ważne) to jest chyba czerwony i biały... podłaczasz te kabelki i czinczem od np glosników z drugiej strony... jesli chcesz moge podać Ci linka ze zdjęciem

Wczytywanie...

Poleć forum