1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Za cichy mikrofon, nie łapie, nowy/używany..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matzon, Październik 23, 2013.

1. matzon

matzon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Otóż mam problem przy moim xboxie. Kupiłem go jakis miesiac temu, dodatkowo był headset, taki zwykły czarny, na jedno ucho.
    Gdy rozmawiam z kumplem, dobrze mnie słychać, ale czasem w ogóle mnie nie słychać, tzn mikrofon strasznie slabo zbiera głoś, chociaz normalnie mówię i głos też mam normalny..
    Poprostu, raz mnie łapie, raz nie, często ucina gloś, ciężko się dogadać..

Jako za kupiłem headset z konsolą, stwierdziłem, że moze przez to ze byl uzywany, jest uszkodzony, wiec zakupilem taki sam, nowy. Niestety, problem dalej taki sam, niby nowy headset, ale dalej słabo zbiera.

Problem wystepuje tylko przy rozmowie, ze znajomym lub w grupie. W sensie, gdy probowalem nagrac wiadomosc glosowa, to jest wszystko elegancko, nawet sprawdzalem rozne odleglosci od mikrofonu.. i zawsze zbiera..

Miał ktoś podobny problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Generalnie jezeli chodzi o komuniakacje glosowa w xklocku to jest to jedna wielka pomylka...podejrzewam ze radzieckie radiotelefony z czasow wojny mialy lepsza jakosc:D. Zerknij w ustawienia dzwieku...ale z tego co pamietam nie ma tam chyba czegos takiego jak ustawienia mikrofonu...

4. matzon

matzon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Mam nowy problem.. kupiłem na allegro słuchawki do xboxa, z mikrofonem, za jakeis 25-30zł... Wszystko jest fajnie, mikrofon działa, elegancko zbiera... problem w tym ze nie działa w ogole dzwiek w słuchawkach.. trzeba cos konfigurować czy coś? Czy to poprostu kolejne trefne SŁUCHAWKI ? :/

Wczytywanie...

Poleć forum