1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Za ciepło konsolce.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mosakPL, Czerwiec 7, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Witam, to znowu ja. Czy jak będzie za wysoka temperatura w środku x'a, to czy się sam wyłączy, i zapalą się 2 czerwone diody, czy się nie wyłączy?
    Aha jeszcze 1 pytanie. Mam oryginalny P&C od Microsoftu, ładuje się on 8h przez usb w konsoli, czy to normalne, czy przez tak długie zostawienie x'a w dash'u może się przegrzać?

Podziękuję!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Jeśli będzie za wysoka to się przegrzeje, sądze że 8h to dla konsoli za dużo, ale to tylko moje zdanie:) Pozdro

4. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    hehe to, to ja wiem, ale czy od razu wyskoczy rRod, czy dwie diody?

Edit:
    aha ale te 8h to będzie w dashu, a nie w grze.

5. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Zależy, ja miałem tak, że na początku gdy długo grałem i na chwilę wyłączyłem konsole to pokazały się czerwone diody, ale potem zresetowałem x'a i wszystko było ok, ale po jakimś czasie, jak grom z jasnego nieba przyszedła RROD:(

6. arek

arek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    8 to z pewnością nie za dużo. Wszystko co trzeba zrobić to zapewnić kilkanaście centymetrów wolnej przestrzeni za konsolą. Nie ma co się wygłupiać i wyłączać co 2 godziny. Ten sprzęt ma działać nawet 24h na dobę. Gdzie w instrukcji jest napisane, że po 8 godzinie grasz na własną odpowiedzialność?

7. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Jaki to był typ pł. głównej?

8. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    rozumiem ze podłączasz p&c na włączonej konsoli - dajesz wyłącz a konsola przechodzi w tak jakby tryb uśpienia i ładuje baterię.

ja najpierw daję wyłącz a później podłączam akumulatorek - z tym że nie jest oryginalny ms

konsola jest wyłączona a bateria się ładuje

taki długi czas ładowania to norma

9. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Falcon... Ale teraz mam Jaspera i wszystko gra, gram kilka godzin dziennie i na razie wszystko w porządku:)

10. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Zależy jaką się ma płytę główną...Ja miałem Falcona i nie wytrzymał:(

11. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    No dobrze za odpowiedź odnośnie P&C dziękuję.
    A jak konsola ma za ciepło to wywalą 2 czerw. diody, czy od razu rrod? (jak ktoś nie jest pewny to niech nie odpisuje :))

12. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Konsola może pracować kilka dni nonstop. Warunkiem jest utrzymanie odpowiedniej tem w środku. Jeśli byśmy wyłączali konsolę chłodzili i włączali z powrotem rrod przyszedł by błyskawicznie. Cały problem polega na tym by nie działały zbytnie naprężenia i rozprężenia. Dlatego paradoksem jest, że dawniej xsenony działały kilkanaście miechów non-stop w sklepach z nrami np. a konsolki o które się "dbało padały
    znacznie szybciej". Niestety stare konsole grzały się znacznie bardziej niż Jaspery. Miały bardzo wiekową technologię 90nm+lipne chłodzenie. Całości dopełniały luty bezołowiowe. Na dobrych lutach temp. 80st nie powinna robić wrażenia. Przykładem jest mój laptop.

13. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    możesz sobie grać 3-4 godziny przerwa ile tam chcesz i grasz dalej,nie ma co się obawiać.Ja wole grać parę godzinek,przerwa i jak chcę to gram dalej

14. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    teoretycznie jak konsola się przegrzeje powinny wyskoczyć 2 diody, jak np zdejmiesz radiatory i włączysz konsole to po kilku sekundach wyskoczą 2 diody i tyle, resetujesz konsole i jest ok, jednak przy 80st konsola nie daje oznaki przegrzania, a jak wspomniał Rurek to już dość dużo dla X-a i po iluś godzinach gry w takiej temp. może to już mieć złe skutki

co do grania przez x godzin i wyłączania konsoli dla mnie to bzdura, moja konsola już po kilku minutach osiąga swoją maksymalną temp. i czy gram 2, 4 czy 8 godzin się ona nie zmienia więc nie widzę powodów robić przerw, lepiej jest po kilku godzinach grania nie wyłączać całkiem konsoli tylko wyjść do dasha, aby konsola się trochę ostudziła i dopiero wtedy wyłączyć ją całkowicie

15. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ja tam gralem sobie kilkanascie godzin dziennie na moim xenonie, praktycznie w weekendy to od rana do wieczora az tu nagle zaczelo mi cos trzeszczec w konsoli i nie wiem co to jest, grac sie da bez problemu ale nie dosc ze konsola sama w sobie jest glosna i jeszcze zaczelo cos irytujaco trzeszczec :D

16. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sniko to zależy,np ja muszę robić przerwy ponieważ oczy mi łzawią i wzrok przez parenaście minut mam gorszy,przy dłuższej grze

17. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    a to jest inna sprawa, ogólnie wszyscy chyba wiedzą że siedzenie kilka godzin przed TV jest mało zdrową rozrywką więc jak najbardziej powinniśmy robić przerwy :yeye:

18. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja lubie takie małe sesyjki z grami,a konsolę ustaw jak chcesz tyle żeby miała miejsce,bo były takie osoby które wstawiały do szafki konsole i po miesiącu szlak trafił

19. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja zazwyczaj jak gram to gra 6,7 oczywiscie jak zlapie zajawke i potem dopiero oczyska bola wiec trzeba schodzic. ;) A pozatym nie ma grania bo sloneczko wychodzi i trzeba sie relaksowac na plazy lub gdziekolwiek ;)

20. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli macie taki problem z zostawieniem konsoli na te 8h, to podłączcie ten zestaw pod PC i nie ma problemu.

21. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Ja na mojej konsolce gralem 11h bez scięcia itd i to jeszcze z plyty . NA starym core po 3h wyskoczyl rrod , także jak masz jaspera spoko loozik :p

I jak pisalem , ja gralem 11 h z plyty :) Także na dashu nie ma problemu ;) Oczywiscie jak mas "Jaspera"

Wczytywanie...

Poleć forum