1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Za co ten BAN !?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nomadsky, Grudzień 2, 2010.

1. Nomadsky

Nomadsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie
    Chciałem się z wami dziś podzielić czymś, co mi się przytrafiło.
    Dostałem nową konsolę z Kinectem (Świeżo ze sklepu), podłączyłem ją do Xbox live, pobrałem aktualizację... i na drugi dzień dostałem bana...
    Czy ktoś wie co się mogło stać ?
    Oczywiście sprawa została załatwiona telefonicznie, ale konsola nie została odbanowana... Po prostu dostałem możliwość jej wymiany.
    Jak ktoś jeszcze miał taki wypadek to niech pisze, bo to przynajmniej dziwne że, nie przerabiana konsola dostała bana.
    Powiem tylko że teraz trochę się boję podłączać konsolę do live'a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak nie masz przerobionej to nie masz co się bać. Może założyłeś konto na inny kraj niż polska?

4. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    może ta konsola nie była nowa , była przerobiona . Może ktoś się pomylili , ciesz się że ci wymienili i nie bój się podłączać do neta.

5. Nomadsky

Nomadsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Założyłem konto w Polsce, a konsola musiała być nowa, bo kupiłem konsolę w sklepie komputerowym a nie np. na allegro.
    Więc moje zdziwienie było ogromne.

6. COREONE

COREONE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wypadki chodzą po ludziach ;]

Poleć forum