1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Za co zostałem zbanowany ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grabber, Luty 26, 2012.

1. grabber

grabber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

- Od miesiąca mam xBOXa 360, bez żadnych przeróbek, flashy, jtagów itp ... (nowiutko wyjęty z pudełka i nic w nim nie ruszane i nic nie próbowane)
    Kupiłem kilka kont na allegro ze starszymi grami i jedno konto 6000 msp...

Ostatni raz konsola włączona tydzień temu...

Wczoraj otrzymałem maila:
    Powiadomienie o trwałym zawieszeniu: Kradzież konta, wyłudzanie informacji i/lub nagabywanie
    --------------------------------------------------------------------------------
    Niniejszym zawiadamiamy, że Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE zostały trwale zawieszone ze względu na próby uzyskania od innych graczy informacji i/lub próby wykorzystania usług Xbox LIVE w celach komercyjnych. Takie postępowanie odkryto w Twoim profilu, czynnościach i/lub komunikacji.
    Postępowanie, które doprowadziło do zawieszenia może zawierać, ale nie jest ograniczone do:
    Pytanie innych graczy o ich nazwę użytkownika, hasło i informacje umożliwiające identyfikację osób
    Nieautoryzowane odzyskiwanie pseudonimów
    Proponowanie usług Xbox LIVE lub gier w zamian za pieniądze lub punkty Microsoft Points
    ...

Uruchamiam konsole, loguje i komunikat że konsola została zablokowana.
    Z nikim nie grałem online, nie komunikowałem się, nie pisałem nic w opisach itp, nie używałem punktów komercyjnie...

Sprawdziłem wszystkie konta które kupiłem i tylko na jedno nie moge się zalogować na stronie xboxlive ale na to zaraz po kupnie już nie mogłem się zalogować... Czy to jest powód zablokowania konsoli ?? Rozumiem ewentualne zablokowanie konta ale konsoli ?? Przecież nawet nie zdążyłem pograć za wiele...
    Czy mogę coś zrobić ?? Zgodnie z >> CZY MNIE ZBANUJĄ?! Tu znajdziesz odpowiedz! Ban faq nie było powodu do zbanowania konsoli...

PROSZĘ O POMOC

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz bana bo kupiłeś konta na allegro.
    Było poczytać forum. Było o tym dużo pisane, że te konta na allegro z grami i punktami MS są KRADZIONE i sprzedawane. Więc się nie dziw, że masz bana...

4. grabber

grabber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na forum dużo było o banach ale kont głównych a nie konsoli...
    Tym bardziej kiedy wszędzie (łącznie z FAQ'ami forum) pisze że ban konsoli można otrzymać za przerobienie konsoli i używanie nielegalnych gier...
    Poza tym za co człowiek może odpowiadać kiedy na allegro sprzedawane są profesjonalnie z "gwarancją legalności" gry... a nie na jakimś rynku pod stadionem.

5. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Bana dostajesz za łamanie regulaminu usług internetowych Xbox Live, a tam jest masa punktów których złamać nie można

6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    I przecież chyba nie można odsprzedawać kont graczy do Xbox live więc według regulaminu nie powinieneś ich odkupować. Teraz M$ możesz pocałować w ... :)

7. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No to jakoś słabo czytałeś chyba, konsola jest banowana, a co za tym idzie profil i przez tę konsolę nie połączysz się z internetem. Bana dostajesz za łamanie regulaminu, którego pewnie nie przeczytałeś jak 99% ludzi.
    Zawsze możesz zadzwonić na infolinię, przedstawić sytuację, że nie wiedziałeś, że punkty są kradzione, że w aukcji było napisane, że są legalne i w ogóle. Może coś da się z tym zrobić.
    6000 MSP za kilkadziesiąt złotych to podejrzana sprawa jak się widzi np. 800 MSP za 40 zł u innych.

8. darkmatthew

darkmatthew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój brat kupował takie konta i już z pół roku i nic.

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bana dostałeś za kupowanie kradzionych kont z allegro. Temat do zamknięcia.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic tu juz placz nie pomoże. Konsoa ma bana i to tyle

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

11. darkmatthew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Troche głupie ;/.Np kupiłeś używaną konsole i jakimś profilem patrzysz 6000 punktów,kupujesz a na drugi dzień ban ;/.

12. grabber

grabber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie znalazłem informacji w polskim zapisie regulaminu o tym że zabronione jest "kupowanie" kont...
    Nie poczuwam się również do żadnej kradzieży, konta i punkty zostały przeze mnie zakupione na ogólnodostępnej aukcji na allegro od sprzedawcy z ponad 10000 liczbą transakcji z pozytywną z 99,9% pozytywnej liczby komentarzy z ogromnym zapisem na aukcji "PROCES TEN JEST W PEŁNI LEGALNY I ZAJMUJE 20 SEKUND A..."

Niech Microsoft nie wysługuje się moją osobą w ściganiu tych co kradną owe konta.
    Nie jestem organem kontrolnym i nie mam obowiązku wiedzieć czy dane konto jest kontem skradzionym czy promocyjnym itp...

Poza tym... posiadane przeze mnie urządzenie jest w pełni legalne, nieprzerabiane i nie służyło żadnym negatywnym celą o których mówi regulamin.
    Niech Microsoft wskaże mi pełen zapis i przebieg procesu kradzieży kont o które prawdopodobnie mnie oskarża...

I DLACZEGO BAN KONSOLI A NIE KONTA ??

13. darkmatthew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwoniłeś do microsoftu?

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wlasnie, skoro jestes taki madry i przeczytales caly ten regulamin to dzwon do microsoftu i podaj ich da sadu, pytales sie za co cie zbanowali to dostales odpowiedz

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Miej pretensje do sprzedającego i do siebie samego a nie do MS :) Było to już wiele wałkowane na forum i portalach o grach że te konta z punktami są nielegalne i korzystanie z takiego konta jest karane Banem na konto lub konsolę. Sama cena juz mówi że coś jest nie tak :) 6000 MSP za 55 zł gdzie legalna zdrapka 4000 MSP to koszt 120 zł :)

16. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    bana zapewne dostałeś na kupienie kont z punktami a nie z grami :)

17. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Pierwszy raz słyszę o banie na konsole. Sam dostałem bana na konto ale nie na konsole. Moi znajomi też płakali że dostali bana na konsole ale jak pozakładali nowe profile z poziomu konsoli okazało się że owszem dostali bana ale na konto. Nie wiem czy walka z MS coś da bo zasłonią się regulaminem i będą kazali Ci ścigać sprzedawcę (mają gdzieś zapis że będziesz musiał okazać dowód zakupu zdrapki bądź zdrapkę do reklamacji). Z drugiej strony nie widziałem jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia od MS w sprawie tych kont. Inna sprawa może być jak kupiłeś konto "z odzysku" to fakt sprzedawcy sprzedają te konta a za jakiś czas Ty nie możesz się na nie zalogować i widzisz na allegro konto z taka samą zawartością jak twoja. Niektórzy ludzie kupują konta i używają ich jako swoje główne i gdy ktoś im je "odbierze" to dzwonią na info do MS i blokują konto podają swój GT, login itd.

18. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Paserstwo to także przestępstwo!!! i nikogo to nie interesuje że nie wiedziałeś że konta są kradzione, masz mózg to go używaj;]

19. karolcia6883

karolcia6883 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    bez

haha pewnie blondyn że nie wie tego...

Wczytywanie...

Poleć forum