1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Za duże ISO

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez joker.pik, Wrzesień 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. joker.pik

joker.pik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem tu nowy i mam pewien problem. Mianowicie posiadam grę Assasin Creed Revolution, która zajmuje mi 8.54 gb. Jest to rozmiar za duży jeśli spojrzymy na płytę DVD+R Dl, która posiada max. pojemność 8.5gb. Nie mam żadnego pomysłu jak można ta grę zmniejszyć lub zrobić tak aby udało się ją nagrać ;) Słyszałem ze nie można dzielić ISO na 2 płyty tak aby xbox odczytywał , więc to odpada. Używam programy CloneDVD. Bardzo proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki ! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    nic nie dzielisz jesli masz zwykla nagrywarke nagrywasz z opcja truncate a jesli liteon ihas gre wypalisz w 100% na plycie DL :)

4. joker.pik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem niestety zielony jesli o to chodzi. Moglbys mi podac jak mam to dokladnie zrobic :D Sory za moja mala wiedze ,ale dopiero rozpoczynam zabawe z xbox ;D

5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli nie masz nagrywarki iHAS (jest 6 takich nagrywarek, w których można wgrać FW tak aby wypaplić grę 100%) to nagrywasz opcją Truncate (jak klikasz nagrywanie to wyskakuje że ISO jest za duże, wtedy wybierasz) i nagrywa się 97%. Gra będzie działać. Jedynie kilka gier nie działa tak jak Forza 4, Dragon's Dogma, DiRT Showdown, i chyba Borderlands 2. Mają one na końcach ISO płyty pliki CIV potrzebne do weryfikacji płyty(po włączeniu takiej gry po ok.3min wywali błąd).

6. joker.pik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha juz rozumiem. Ale chodzi Ci tu o nagrywanie za pomocą programu imgburn ? A z tym może byc problem, ponieważ za pomocą tego programu gry nie chcą mi się nagrywać i używam do tego clonedvd. A jeśli się nie mylę tam nie ma opcji Truncate ;/ Czyli jedyna opcjią jest program Imgburn ? :peaceful: Bo jeśli tak to postaram się coś pokombinować :wink-new:

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Rzuć okiem tutaj kolego http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

8. joker.pik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, ale widzisz mam z tym niestety problem, ponieważ podczas sprawdzania to znaczy finalizowania wyskakuje mi bład i dlatego nie nagrywam już tym programem ;/ Stracilem na nim 4 plyty a na clonedvd żadnej :peaceful: No ale cóz postaram się jednak nagrać w tym programie :friendly_wink: Dzięki wielkie wszystkim za podpowiedzi :peaceful: Ale jeśli macię jeszcze jakieś pomysły, bede bardzo wdzięczny jeśli napiszecie ;)

9. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    kosz. Temat wałkowany na forum. Tym razem ostrzeżenie słowne :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum