1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Za i przeciw nowej generacji konsol

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NeXuS2.0, Styczeń 27, 2012.

1. NeXuS2.0

NeXuS2.0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teamt ogólny o premierze Xbox-a "720" i ew. PS 4. Tutaj możecie do woli pisać i gdybać o powodach dla których Xbox "720" powinien wyjść jaknajszybcie (np. starzejący się sprzęt), albo jaknajpóźniej (wciąż rosnąca sprzedaż), planowanej dacie premiery next-genów oraz mało konkretnych zagadnieniach typu "Wyższość PC nad konsolami" i odwrotnie. Temat założony po uzgodnieniu z modem ;).

2. Lotnik421 Xbox One

3. kulkers

kulkers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przeciw. Taka grafika mi wystarcza całkowicie. Gry tak samo chociaż wydaje mi się, że gry za czasów ps2 były o wiele bardziej wciągające i klimatyczne. A wydaje mi się się, że technologia w chwili obecnej stoi na zbyt niskim poziomie aby to był boom typu przesiadka z ps1->ps2 czy ps2(procek 300mhz)-> ps3(8 jajek). Już chyba wyrosłem z podziwiania grafiki a wolę coś głębszego tym bardziej, że w chwili obecnej mała garstka gier jest mnie w stanie zatrzymać na dłużej przed monitorem.

4. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Nikt nie narzeka i ja nie narzekam na obecną platformę mi to wystarczałoby na kilka ładnych lat.

5. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja jednak czekam na jakieś WoW jak to było w przypadku PSX>PS2.
    Xbox jest dobrą konsolą,ale grafika mnie powala,jestem szczegółowcem i jakieś braki AA albo słaba jakość szczegółów mnie dobija.
    Nie jestem teraz jakimś wielkim maniakiem gier,ze względu na brak czasu ale jak wracam z trasy to mam ochotę walnąć jakąs dobrą gre z ładna grafiką,wtedy to odpalam swojego PC,full detale na FULL HD i gram,xbox służy mi tylko do grania w PES-a z kolegami w sobote przy piwku :)

6. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Mi również starczy obecna generacja konsol. Gierki są dobre tylko trzeba żeby takie były trzeba dobrze je napisać. Konsoli nie ma co do kompa porównywać bo to jest temat rzeka. Tak przy okazji to jak wyjdzie następna generacja konsol to przerzucę się na oryginały:)

7. Crummy

Crummy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ta generacja konsol jest wedug mnie najlepsza. Spokojnie potrzymalaby jeszcze jakies 2-3 lata.
    Bo obecnie wszyscy tworcy gier robia coraz lepsza grafike, plynnosc gry a powinni bazowac na fabule.

8. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Ja za ponieważ mam xboxa 360 od dnia premiery i graficznie to już słabo wygląda porównując do PC mam dobrego PC BF3 na full detalach leci i gul skacze że na xboxa 360 jest strasznie okrojona. Xbox 360 max jeszcze z rok i jak nie będzie nowego to przerzucam się na PC.

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie wypowiadaj się za wszystkich ... Jak chyba każdy wie jestem za nową generacją (odpowiadam z góry nie nie jestem bogaty nie mam w tej chwili 1500k na nową konsolę) tekst w nawiasie to odpowiedź dla spamerów na pw i gg.

10. Frezer

Frezer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak ktoś grał w Wieśka 2 i BF3 na PC ten widzi różnice a i tak obie gry nie były robione całkowicie pod kompa, musieli sie powstrzymywac żeby dało się sklecić potem okrojone konwersje konsolowe, tak czy siak jestem zadowolony z obecnej generacji konsol za wyjatkiem awaryjności ale x720/PS4 powinny juz wyjść pod koniec 2013 bo nie czarujmy sie juz wszystko z nich wycisneli teraz jedynie ograniczają developerów a to nigdy nie jest dobre dla branży

11. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja czekam na nowa generacje i obiecałem sobie że na nowej konsoli będe grał tylko i wyłącznie w oryginały.
    Teraz nawet chciałem sobie kupić PS4 ale doszedłem do wniosku że bezsensu jest mieć dwie konsole w domu.

12. Rarytas

Rarytas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nowy sprzęt by sie przydał też lubie dobra oprawę graficzną. Jednak wolałbym gry z lepszą fabułą bo dużo gier niesie ze sobą rozczarowania. producent skupia się na grafice a fabuła jest poprostu z d***. Gdyby nie konsole to Pctowcy musieli by jeszcze szybciej modernizować kompy żeby cieszyc sie mega grafiką. dzięki konsola producenci muszą poskromić gry i zoptymalizować je do sprzętu konsolowego.

13. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    mi tez wystarcza XBOX 360

tylko czasami w niektorych grach FPS'y strasznie spadaja np (Saints Row The Third) jak w to wgl mozna grac non stop jakis spadek FPS

14. piasek_k508i

piasek_k508i Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pszów, Poland
    Dajcie spokój przecież żeby zagrać na detalach z konsoli to na kompie wystarczy leciwy już 8800GT z lekkim OC . Jam mam GTS-a 450 i już widać różnice na korzyść PC a kupić ją można za 300-400 zł ;P A więc czy opłaca się kupować nowa konsole?? tylko dla tych paru gierek które nie wyszły dla kompa albo poskakać przed kinectem?? nie sądzę ;p A wiec ja jestem za nową generacją gdzie wydam 2000zł ale wiem że karta dorównywająca możliwościami wyjdzie za rok i będzie kosztować 3000zl :p

15. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Argumenty za:
    - Obecna generacja konsoli to powoli technologiczny przeżytek.
    - Next- geny pozwoliłyby na "skok" jakościowy, jeżeli chodzi o SI, czy Grafikę.

Argumenty przeciw:
    - Kupiłem Xbox'a pół roku temu (nie zamierzam kupić przez następne 2- 3 lata nowej maszynki.
    - Obecna generacja konsoli choć stara, w miarę ciągnie.
    - Cena Next' genowców

Nie obraziłbym się gdyby M$ lub Sony zaprezentowali swoje nowe konsole z ok. rok. To byłby dobry okres. Zanim tak naprawdę nowe konsolki zaczęłyby żyć pełną parą, minąłby jeszcze rok, może dłużej . . . :D.

Z drugiej strony nie mamy się co spodziewać next'ów za szybko. Póki sprzedaż obecnych konsoli będzie się utrzymywać nie będzie nowych konsoli :eek: .

16. woytekg

woytekg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na chwilę obecną mam X360 i Ps3 i jak dla mnie konsolki są wystarczająco dobre, a przecież twórcy gier nie nie wykorzystali jeszcze w pełni mocy Ps3 (choć podobno Uncharted 3 to uczynił). Przypuszczam, że nowa generacja konsol zawita w 2014 i jako pierwszy konsolę wypuści MS. Jak zwykle cena będzie zaporowa, trzeba będzie poczekać na opinie użytkowników, którzy kupią taką konsolę (mam na myśli awaryjność jak było to w przypadku pierwszej partii 360-tek).
    Na pewno zaopatrzę się w next geny, ale oczywiście jak ceny spadną do normalnych jak na polskie warunki.

17. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Nie jestem za, nie jestem przeciw. To proste, postępu w żaden sposób nie da się powstrzymać, i nadejście kolejnej generacji konsol jest nieuniknione. Mi jednak na najbliższe 2-3 lata wystarczy to, co mam do ogrania na X360 i PS3, tym bardziej, że PS3 kupiłem dopiero wczoraj;). Grafika nie jest dla mnie najważniejszą rzeczą w grach, o wiele bardziej ważna jest przedstawiana historia i tak zwana grywalność. Poza tym, czy naprawdę można narzekać na oprawę graficzną takich gier jak Killzone 3, Gears of War 3, Forza 4 czy całej serii Uncharted? Ludzie znający się na robocie potrafią wycisnąć naprawdę dużo z obecnej generacji sprzętu, a nieudacznikom zawsze będzie mało, i zawsze będą domagali się nowszego sprzętu. Poczekam więc spokojnie na nową generację, nie pobiegnę do sklepu w dniu premiery, nie chcę być darmowym testerem sprzętu dla Microsoftu i Sony, bo jak znam życie to pierwsze modele będą zapewne sprawiały rożne problemy.

18. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja obawiam się tylko jednego jeśli chodzi o nową generację konsoli Microsoftu.
    Żeby nie było akcji jak z Xbox1 wyszła 360 i od razu:
    koniec xbl,produkcji,supportu dla starego klocka
    Nie chcę takiej powtórki na X360 i mam nadzieję że M$ będzie dalej po premierze nowej konsoli wspierał starą.

Powiem wam że wisi mi kiedy wyjdzie nowa generacja pewnie będzie mnie stać na nowego X-a jakoś 2-3 lata po premierze więc lepiej niech wyjdzie teraz... zacznie tanieć a ja sobie kupię :D

19. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Fajnie by było gdyby pojawiało się więcej gier wciągających,ja liczę na to ze pojawi się kolejna częsć Fable :D Bo tak ogólnie na xboxie przez rok posiadania go przeszedłem wszystkie częsci FABLE i NFS RUN,nic pozatym bo nic mnie nie wciągneło.
    W zadne strzelanki itp nie gram bo bezsensu jest dla mnie gra na padzie,nim wyceluje to już trzy razy mnie ubiją,jak strzelanki to tylko PC.

20. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wejdzie pod koniec 2013 roku to bedzie git ... jeszcze 2 lata do nowej premiery by zostalo + wydawanie nowych gier tez jakos z 2-3 lata wiec smialo mozna by bylo pograc na 360 jeszcze z 4 lata..

Kto by chcial to by sobie kupil nowego xboxa a ten co nie chcialby to moglby jeszcze poszalec kilka lat na starym.. [osobiscie to wybralbym PS4 niz nowego klocka]

21. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    jak dla mnie to za rok mogą wyjść nextgeny ale pod jednym warunkiem - że będzie wsparcie dla x360 najmniej 3lata bo jeśli zrobią to co z xbox1 a przypominam że po pół roku zakazano wprowadzania nowych gier i konsola zdechła mimo że miała jeszcze trochę mocy do wykorzystania(widać to na FarCry) - a ps2 miała jeszcze długie wsparcie mimo że była już wyżyłowana na maxa wcześniej

ale trzeba się liczyć z tym - że grafika nie będzie już dużo lepsza
    że ceny gier pójdą w górę najmniej 20% - bo koszty bardziej rozbudowanych gier wzrosną
    że gry będą krótsze a reszta na płatnych dlc - trzeba zarobić na milionowe zyski
    że będą onlinepasy na wszystkie gry - bo wiadomo że trzeba się obłowić i pokryć koszty serwerów
    że trzeba będzie kupować oryginały bo o złamaniu nextgenów to możemy zapomnieć

ps. jak jeszcze nie będzie używanych gier (w co wątpię) to kaplica i witaj piecu dla mniej zamożnych graczy

Wczytywanie...

Poleć forum