1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Za zdobyte osiągnięcia w grach na Xboksa 360 otrzymamy Microsoft Points

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 20, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Microsoft planuje wprowadzenie nowego systemu nagród na Xboksie 360. Gracze, którzy odblokują pewne osiągnięcia w grach, mogą liczyć na darmowe MSP.

"Tej jesieni: nowy sposób zdobywania nagród na podstawie Twoich osiągnięć" - taki krótki, ale bardzo wymowny wpis pojawił się na Twitterze Xbox Live Rewards. Niestety, jak na razie nie znamy żadnych szczegółów na ten temat i nie wiemy, kiedy takowe otrzymamy.

Sam pomysł wydaje się jednak strzałem w dziesiątkę, pod warunkiem, że nagradzani będą gracze, którzy zdobędą osiągnięcia wymagające nie tylko poświęcenia dużej ilości czasu, ale i wysiłku. Mam tu na myśli przejście gry na najwyższym poziomie trudności, pokonanie jakiegoś bardzo silnego przeciwnika, poznanie wszystkich zakończeń w danej grze, itp. Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podoba nowa idea Microsoftu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Pomysł fajny, ale i tak to pewnie będą bardzo małe kwoty.

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    grosz do grosza ... :D

1 osoba to lubi.
  5. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Płacić graczom, żeby grali. Do czego to doszło.

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pewnie tylko się kilka msp dostanie za nie możliwe osiągnięcia :)

7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Za każdego "calaka" miesiąc golda za free :D Taki deal by mi się spodobał!
    Albo 1GS = 1MSP, byłoby super z punktu widzenia graczy, ale dla MS makabra ;) Chociaż jest dużo takich co grają od dwóch lat i mają 2000GS.

1 osoba to lubi.
  8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nawet jakby za
    1GS = 1MSP w ciągu miecha da się zrobić więcej niż 2000gs na piratach=2000msp więc raczej tak nie będzie.za te najtrudniejsze na bank o ile wogule tak będzie

9. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście masz rację, to co napisałem to tylko pobożne życzenia ;P

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nawet za jakieś bzdetne osiągnięcia powinni dać jakieś MSP. Przecież nie stracą na tym.. A ceny dodatków itp itd tak i tak są wysokie w MSP. Więc zanim ktoś by tak uzbierał na dodatek przypuśćmy 1200 MSP to przeszedłby kilkanaście gier i jak najwięcej GS próbował wyciągnąć.

Jak dla mnie pomysł dobry.

11. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    nie wiem jak ty, ale ja gram dla siebie... ale nie obrażę się jeżeli ktoś doceni moje zamiłowanie do gier i z tego tytułu raz na jakiś czas będę mógł sobie zakupić jakiegoś arcade :)

co do marnej ilości punktów, to nie ważne ile będą dawali - gram dla własnej przyjemności a nie dla punktów - teraz nikt nic nie dostaje i jakoś ludzie dalej grają... sama chęć rywalizacji i przyjemność z grania są jak najbardziej wystarczające :D

raczej będą sie liczyły tylko achievementy wbijane przy podłączeniu do LIVE...

12. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    I znów "wielka" Polska zostanie w szarej du&ie :)

Jaki kraj, taka opinia o nim u innych.

13. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Na jakiej podstawie tak sądzisz? Na razie nic więcej nie wiadomo poza pomysłem ...

Co do tematu:
    Powstrzymajcie hurra-optymizm, M$ nigdy nie daje nic za darmo ;)
    Gdzieś będzie haczyk - być może MSP będzą dawane za konkretne gry sportowe na Kinect'a w ramach "Summer Stadium"?!
    I nie liczyłbym na przelicznik 1GS = 1MSP :)

14. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Xbox Rewards bodajże nie działa dla polskich kont

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A na takiej, że w USA jest już od dawna program lojalnościowy Xbox Live za który dostaje się punkty microsoftu, widziałeś coś takiego na polskim live? Bo ja nie.

Widzę, że wszyscy przeczytali tylko tytuł i już wielce podjarani, MSP za GS? Naprawdę? Wierzycie w to? Czyli co, ja mam 18k gamerscora, wymienię na msp i bum, mam zero gs? A gdzie moje achievementy? Poza tym, OFICJALNA wypowiedź z twittera:

Kluczowe słowo, nagród to nie będzie pełnoprawna wymiana, tylko nagroda. Może to być skromne 80msp za każdy tysiąc gamerscora, albo co tam microsoft wymyśli, może każdy kto w pierwszym miesiącu od premiery danej gry zdobędzie calaka, dostanie jakąś tam nagrodę.

16. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Pomysł naprawde bardzo fajny, ale jednak pewnie jakiś haczyk będzie. Microsoft to sknery, ale jest też opcja, że w końcu się nijako 'nawrócą' i będą więcej robić dla graczy :)

17. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Podobne akcje mają miejsce już od dłuższego czasu, niestety, "Nie dla psa kiełbasa" (blokada regionalna)... :/

Xbox LIVE Rewards

Dziękujemy M$ !!

18. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To nie są podobne akcje :) To będzie część programu XBL rewards. Cały ten news wziął się właśnie z tweetera XBL rewards.
    Ja z tego korzystam i dostałem już trochę msp za ankiety i przedłużanie golda. Co jakiś czas są tam dodawane nowe kraje, lecz PL oddział MS ma na olskich graczy wy****** po całości . Na głupi TVN player,ipla czy cokolwiek ile czekacie. WSTYD

19. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Pomysł genialny :) Uwielbiam robić osiągnięcia, a darmowe MSP jeszcze bardziej mnie będą do tego zachęcały :p

Ja mam konto na polskim Live, a MSP z Xbox Rewards dostaję normalnie ;) Już 600 uzbierałem

20. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wyobraźcie sobie że my się chwalimy o gs w ilości 10000, 30000 ba, nawet i 100000 pkt.
    a jak dobrze teraz będą mieć ludzie którzy mają milionowe statsy ?
    są recenzenci gier, twórcy poradników którzy przechodzą grę na 1000gs w dwa, może trzy dni (boję się rzucić określeniem że może to trwać jeszcze krócej)
    tacy ludzie niekiedy są zmuszani do grania (praca praca praca !) ale przynajmniej będą mieć z tego jakąś przyjemną nagrodę.
    Fajnie że wreszcie do tego doszło, ciekawe kiedy złodziejskie SONY podkradnie pomysł i zrobi tak samo za pucharki

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up, recenzenci i redaktorzy raczej przechodzą fabułę na szybko a nie calakują gierki, czasem wpadnie 200gs, czasem 400, zależy za co są te osiągnięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum