1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zabawki na ster :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Październik 10, 2010.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    siemanko od jakiegoś czasu planuję zakup czegoś MAŁEGO na ster, myślę nad tym:

Minihelikopter TWISTER SWIFT z żyroskopem - kolejny, super stabilny model

lub

RC MINI CAR 1/58 - super zabawka 75 mm, umieszczona w puszcze "Coli

jednak to są gówniane zabaweczki (plastic fantastic), które prawdopodobnie rozwalą się po 10 minutach, moje pytanie, znacie jakieś sklepy, gdzie można kupić takie małe samochody/helikoperry ale METALOWE, takie na prawde z najwyższej półki? ma ktoś z was coś fajnego na ster, co może polecić? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jak chcesz wywalić około 100zł na zabawkę, która śmiga tylko 15minut, a ładuje się z 20..to pozdrawiam :D . Dla mnie beznadzieja jeśli chodzi o cenę. Ostatnio byłem na targach zabawek i bawiłem się takim heli. Nawet fajna zabawa, czułem się jak dziecko...ale czas latania 15minut. Konkretniejsze jest coś na napęd spalinowy :D

4. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kupilem obie te zabawki, heli już rozwaliłem a samochodzik jest wykonany tragicznie i nie umie nawet jeździć prosto.. teraz zamierzam kupić drugi heli, taki sam i wtedy już będę miał wszystkie części zamienne wrazie by się coś stało z tym nowym. dodam jeszcze ze na 20 minut ladowania latał jakieś 5 min, ale frajda niesamowita

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kurcze szkoda, że to wszystko takie drogie jest... kupiłbym sobie coś na prawde porządnego, ale nie zamierzam wydawać 2000 minimum na ZABAWKĘ -_-

7. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
  8. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wydaje mi się, że ona lata, ale tylko wtedy kiedy sam nim rzucisz :) przecież tam chyba nie ma żadnej metalowej części, wszystko to najtańszy plastik od chinoli, mialem kiedyś stycznośc z takim czymś na rynku, gościu musiał zawiesić go nitką do górnej ramy namiotu, bo sam by raczej nie poleciał :) to, że śmigła się kręcą nie znaczy, że to lata .

9. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Właśnie ja też szukam jakiegoś g**** RC, do 100 zł, tak żeby sobie polatać/ pojeździć czasem po mieszkaniu. Co najlepiej wybrać?

10. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    najlepiej to samemu zrobić jak ma się materiały i czas, no i umiejętności, a jak nie to kupić w jakimś sklepie modelarskim ale z zabawkami, ale nie żaden chiński

11. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    do 100 zł to polecam ten helikopterek co podałem w 1 poście. co prawda najwyższa półka to to nie jest, wiele rzeczy jest nierówno skręconych lub po prostu poluzowanych bez możliwości dokręcenia, ale 1 kropelka Super Glue załatwia sprawe bardzo dobrze. Helikopterek jest bardzo wytrzymały w ciągu jednego dnia zaliczył ze 100 zderzeń ze ścianą, sufitem, stołem i wszytkim co się znajduje w pokoju i wszytko było ok, jednak ostatnie zderzenie spowodowało złamanie tego stabilizatora między śmigłami, przez co latanie jest niemożliwe, ale na szczęscie kosztuje on 5 zł, więc z naprawą nie będzie problemu, ten sklep posiada prawie wszystkie części zamienne, więc niezależnie co się stanie, będziesz mógł to naprawić (no chyba, że usiądziesz na nim ****, przejedzie go samochód lub po prostu rozwali się na atomy po spotkaniu z drzewem, tudzież kot się nim zacznie bawić inaczej, niż to przewidzieli twórcy :) ). 15-20 min ładowania i 5-6 min latania, wg mnie wynik niezły jak na tak małą maszynkę. jeśli będziesz się z nim naprawdę bardzo ostrożnie obchodził to nie powinno być problemów, pozdro

12. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak chcesz to mogę Ci kupić coś u mojego kumpla ;) Ma on swój sklep z takimi zabawkami i helikopterki ma naprawdę porządne.

13. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  14. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma niestety... Ma mały sklep w Warszawie. Niedługo otwiera 3 nowe sklepy bo mu się dobrze kręci

15. Karol_17

Karol_17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrowiec
    oo to ja chyba byłem w tym sklepie kiedyś .. mały z kraina takich zabawek ;)

16. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kupiłem drugi taki sam helikopter, polatałem sobie niecałe 5 min i dead. tak więc nie polecam, morał z tego taki, że lepiej kupić coś dobrego za 500 zł niż się pieprzyc z chińskimi gównami za 110, które się psują przy byle czym

Wczytywanie...

Poleć forum