zabawki na ster :)

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
siemanko od jakiegoś czasu planuję zakup czegoś MAŁEGO na ster, myślę nad tym:

Minihelikopter TWISTER SWIFT z żyroskopem - kolejny, super stabilny model

lub

RC MINI CAR 1/58 - super zabawka 75 mm, umieszczona w puszcze "Coli

jednak to są gówniane zabaweczki (plastic fantastic), które prawdopodobnie rozwalą się po 10 minutach, moje pytanie, znacie jakieś sklepy, gdzie można kupić takie małe samochody/helikoperry ale METALOWE, takie na prawde z najwyższej półki? ma ktoś z was coś fajnego na ster, co może polecić? :D
 
R

rowerser

Guest
Jak chcesz wywalić około 100zł na zabawkę, która śmiga tylko 15minut, a ładuje się z 20..to pozdrawiam :D . Dla mnie beznadzieja jeśli chodzi o cenę. Ostatnio byłem na targach zabawek i bawiłem się takim heli. Nawet fajna zabawa, czułem się jak dziecko...ale czas latania 15minut. Konkretniejsze jest coś na napęd spalinowy :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kupilem obie te zabawki, heli już rozwaliłem a samochodzik jest wykonany tragicznie i nie umie nawet jeździć prosto.. teraz zamierzam kupić drugi heli, taki sam i wtedy już będę miał wszystkie części zamienne wrazie by się coś stało z tym nowym. dodam jeszcze ze na 20 minut ladowania latał jakieś 5 min, ale frajda niesamowita
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Helikopter trzy kanałowy Skylark, biały - Modele zdalnie sterowane - RC Wroblik

Miałem, fajna sprawa :D O szafę zderzył się parę razy :p I działał :D Zginął śmiercią przydeptania.

Mini Shark V-Max

Ten ma najlepsze opinie do 100 zł. 5 zł wymienna "kabina" :D Bardzo dobre opinie ma.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurcze szkoda, że to wszystko takie drogie jest... kupiłbym sobie coś na prawde porządnego, ale nie zamierzam wydawać 2000 minimum na ZABAWKĘ -_-
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli w wolnych chwilach chcesz się pobawić w pokoju :p to kup mini helikopterek WZMOCNIONY MINI HELIKOPTER RC - PROMOCJA +GRATIS ! (1262542273) - Aukcje internetowe Allegro
Miałem kiedyś taki i mogę powiedzieć,że świetnie się tym lata po mieszkaniu.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli w wolnych chwilach chcesz się pobawić w pokoju :p to kup mini helikopterek WZMOCNIONY MINI HELIKOPTER RC - PROMOCJA +GRATIS ! (1262542273) - Aukcje internetowe Allegro
Miałem kiedyś taki i mogę powiedzieć,że świetnie się tym lata po mieszkaniu.
wydaje mi się, że ona lata, ale tylko wtedy kiedy sam nim rzucisz :) przecież tam chyba nie ma żadnej metalowej części, wszystko to najtańszy plastik od chinoli, mialem kiedyś stycznośc z takim czymś na rynku, gościu musiał zawiesić go nitką do górnej ramy namiotu, bo sam by raczej nie poleciał :) to, że śmigła się kręcą nie znaczy, że to lata .
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie ja też szukam jakiegoś g**** RC, do 100 zł, tak żeby sobie polatać/ pojeździć czasem po mieszkaniu. Co najlepiej wybrać?
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej to samemu zrobić jak ma się materiały i czas, no i umiejętności, a jak nie to kupić w jakimś sklepie modelarskim ale z zabawkami, ale nie żaden chiński
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Właśnie ja też szukam jakiegoś g**** RC, do 100 zł, tak żeby sobie polatać/ pojeździć czasem po mieszkaniu. Co najlepiej wybrać?
do 100 zł to polecam ten helikopterek co podałem w 1 poście. co prawda najwyższa półka to to nie jest, wiele rzeczy jest nierówno skręconych lub po prostu poluzowanych bez możliwości dokręcenia, ale 1 kropelka Super Glue załatwia sprawe bardzo dobrze. Helikopterek jest bardzo wytrzymały w ciągu jednego dnia zaliczył ze 100 zderzeń ze ścianą, sufitem, stołem i wszytkim co się znajduje w pokoju i wszytko było ok, jednak ostatnie zderzenie spowodowało złamanie tego stabilizatora między śmigłami, przez co latanie jest niemożliwe, ale na szczęscie kosztuje on 5 zł, więc z naprawą nie będzie problemu, ten sklep posiada prawie wszystkie części zamienne, więc niezależnie co się stanie, będziesz mógł to naprawić (no chyba, że usiądziesz na nim ****, przejedzie go samochód lub po prostu rozwali się na atomy po spotkaniu z drzewem, tudzież kot się nim zacznie bawić inaczej, niż to przewidzieli twórcy :) ). 15-20 min ładowania i 5-6 min latania, wg mnie wynik niezły jak na tak małą maszynkę. jeśli będziesz się z nim naprawdę bardzo ostrożnie obchodził to nie powinno być problemów, pozdro
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jak chcesz to mogę Ci kupić coś u mojego kumpla ;) Ma on swój sklep z takimi zabawkami i helikopterki ma naprawdę porządne.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pabloo a ten Twoj ziomek ma jakąś stronke?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie ma niestety... Ma mały sklep w Warszawie. Niedługo otwiera 3 nowe sklepy bo mu się dobrze kręci
 

Karol_17

Świeżak
Świeżak
oo to ja chyba byłem w tym sklepie kiedyś .. mały z kraina takich zabawek ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kupiłem drugi taki sam helikopter, polatałem sobie niecałe 5 min i dead. tak więc nie polecam, morał z tego taki, że lepiej kupić coś dobrego za 500 zł niż się pieprzyc z chińskimi gównami za 110, które się psują przy byle czym
 

Do góry Bottom