1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabespieczenia gier a granie na XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nadmanganian2, Styczeń 17, 2013.

1. nadmanganian2

nadmanganian2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewne pytanie, kilka dni temu uaktualniłem swoją przeróbke konsoli(tj. zrobił mi to obcykany w tym temacie gościu) i zapytałem, czy mogę grać na live i powiedział mi, że jak najbardziej tylko nie moge grać w gry przed premierą, zaś same gry muszą mieć nagrane jakieś zabezpieczenia czy coś w tym stylu. Przykładowo mam codmw2, ale nagrywałem go bardzo dawno (za czasów przeróbek extreme 1.x). Pamiętam, że sprawdzało się programem abdgx, ale wtedy gdy nagrywałem te gry to nie było to robione z myślą o multi player. Więc pytanie: O jakich zabezpieczeniach mowa i czy jest moźliwośc sprawdzenia czy nagrana przeze mnie gra owe zabezpieczenia(czy jak to nazwać) posiada? I czy faktycznie mogę grać na live bez żadnych obaw?
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
Wczytywanie...

Poleć forum