1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpieczenia gier na xbox'a 360

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez chomik24, Luty 10, 2012.

1. chomik24

chomik24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema

W czym leży problem żeby zrobić kopie 1:1 gry na xbox'a tj żeby była całkowicie oryginalna ( w czym tkwi problem że trzeba tworzyć specjalne fw do napędu bo inaczej nie odczyta).

Albo co jest takiego wyjątkowego w nośniku od ms że nie da się go zklonować i używać bez modyfikacji fw napędu...

Jestem poprostu ciekaw i od paru dni mnie to nurtuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Piractwo jest nielegalne, tak? Dlatego są różne zabezpieczenia utrudniające życie piratom. Stąd biorą się różne softy do konsoli i nagrywarek.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Bo płyty oryginalne nie są palone nagrywarka tylko tloczone. Sprawdź ile kosztuje tloczarka do płyt.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum