1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zabezpieczenia gier xbox-360

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez jachos91, Marzec 5, 2010.

1. jachos91

jachos91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakie zabezpieczenia są używane przy obrazach gier w xbox 360? (SafeDisc, SecuROM, StarForce??? itp) Podobno takie same zabezpieczenia są używane przy filmach dvd. Czy są jakieś programy które pokazywały mi wszystkie pliki na płycie (normalnie są niewidoczne) i pozwalały na dowolną ich modyfikacje?

PS. wiem że obraz gry niemoże być wiekszy niż normalnie bo gra nieodpali, proszę tylko na odpowiedz na moje pytania

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Mozesz zrobic odczyt posiadajac kreon drive lub podlaczajac naped z xboxa do pc.

4. jachos91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niechce zrobić kopi orginalnego nośnika tylko modyfikowac pilki obrazu by spolszczyć grę

5. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    a ja sie zapytam czy wie ktos na jakich plytkach sa nagrywane org gry na x360 ?

6. jachos91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po pierwsze orginalne płytki nie są nagrywane tylko tłoczone a po drugie jaki ma to związek z tematem ;/

7. informator

informator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Ponieważ nie mam wystarczających uprawnień, aby zacząć nowy temat, podpinam się pod ten...

Przeglądałem trochę tematów, ale przyznam, że nie wszystkie, dlatego z góry przepraszam, jeżeli się powtarza...

Otóż: Mam x360 z przeróbką iextreme 1.51 (napęd lite-on), gry z wave 4 pat****ę programem "360 wave patcher", a gram tylko poza live.
    Wszystkie spatchowane gry z wave 4 na 3-kę wypalałem i nie było problemu, jednak te najnowsze z wave 4 (Alien vs Predator, Lips party classic), standardowo patchowane, jak poprzednie, wkładam do konsoli, rozpoznaje grę, jednak gdy chcę ją odpalić, prosi o zaktualizowanie konsoli ("Aby można było zagrać w tę grę, należy dokonać aktualizacji konsoli. Jeśli nie dokonasz aktualizacji, gra nie będzie możliwa.").

Czy jest to kwestia programu do patchowania, czy iextreme, czy może czegoś zupełnie innego? Nie wejdę na live'a zaktualizować, bo grałem w gry przed premierą (słyszałem, że wtedy z miejsca jest ban, jak to się wykryje).

Jeszcze raz przepraszam, jeżeli się powtórzyło, albo jeżeli wykazałem się skrajną niekompetencją :p
    Pozdrawiam i liczę na pomoc.

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  9. jachos91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czy w końcu ktos odpowie na pytanie zadane w temacie? widze że pełno na tym forum ludzi nawijają nie na temat i pseudo-specjalistów którzy na wszystkim sie znają, a nieumią odpowiedziec na trudniejsze konkretne pytanie ;/

10. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeśli chodzi o obraz gry z xboxa 360 to możesz użyć programu Xbox Backup Creator.
    Jest tam możliwość wyciągania oraz podmiana plików w zakładce Image Tools pod przyciskiem Image Browser.

11. jachos91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Próbowałem cos nim zdziałać lecz ma za mało funkcji. Jest może inny, bardzie rozbudowany? by miał możliwość zrzucania wszystkich plików na dysk, porównywanie obrazów, itp

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podął ci nazwę programu to są wszystkie pliki. Nie pozostaję ci nic innego jak przetłumaczenie sobie plików miłej zabawy hehe

Wczytywanie...

Poleć forum