1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zabezpieczenia i live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mjk1238, Listopad 24, 2010.

1. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Zamierzam wgrać lt+ i grac na live. Teraz pytanie:czy bez stresów mogę na tym oprogramowaniu grac w gry na multi te ze strarymi zabezpieczeniami? czy muszę patchowac w jakis sposob gry aby tak mieć? mam polską wersje fify i medal of honor słyszałem ze lepiej na nich nie grac na multi bo są spatchowane? chciałbym takze grac na multi w gry z zabezpieczeniami ap2.5 czy np. nowego assasina musze jakos patchowac by grac na multi bez bana? Po tych wszystkich tematach troche sie pogubiłem. Wiem, że prędzej czy później dostane bana ale narazie chce miec jak najwieksza ochrone.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    prosze o odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum