1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpieczenia...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ThomasXX, Lipiec 4, 2013.

1. ThomasXX

ThomasXX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podkarpackie :)
    Czy w MoH jest zabezpieczenie ,,wiekowe'' tzn. gdy próbuję np. w BF3 włączyć multi pisze ,,gracz jest zbyt młody''?
    Chciałbym pograć na multi w jakąś strzelankę (nie w CODa) i nie wiem którą wybrać. Myślę nad Medal of Honor Warfighter, ale to gra od EA i nie wiem czy w niej nie ma tej blokady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. ThomasXX

ThomasXX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podkarpackie :)
    Właśnie nie w każdej, bo miałem okazję grać w CODa, far cry czy tomb rider i nie było czegoś takiego.

Wczytywanie...

Poleć forum